Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copy Camp w ramach Praktyk

UpEverMedia

7501 000 brutto / mies.

UpEverMedia

plac Solidarności 1/3/5

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Intensywny Copy Camp, a w nim szkolenia, warsztaty i mentoring;

  • Możliwość poznania tajników tworzenia artykułów: natywnych, sponsorowanych czy redakcyjnych;

  • Realne wyzwania, realne tematy = realne doświadczenie w pracy jako copywriter;

  • Okazja do poznania od podszewki zasad tworzenia treści zgodnych z wytycznymi SEO pod czujnym okiem specjalisty i mentora;

  • Możliwość zebrania bogatego portfolio (z autorską stopką, jeśli chcesz);

Nasze wymagania

  • Zaangażowania i chęci do nauki (czyt. właściwy człowiek na właściwym miejscu);

  • Gotowości do pisania tekstów każdego dnia (wena to mit, obalimy go);

  • Dobrej znajomości zasad poprawnej polszczyzny (reszty nauczymy Cię sami!);

  • Umiejętności czytania ze zrozumieniem, a następnie wyciągania wniosków i przełożenia ich na poprawny merytorycznie tekst;

  • Chęci tworzenia tekstów o różnorodnej tematyce (od kryzysu opałowego, przez psychologię, aż do patoinfluencerów);

  • Gotowość do pracy w dwóch wymiarach godzinowych (30 lub 40 h tygodniowo), w godzinach pracy, z naszego biura. Zgłoszenia w większym wymiarze są przez nas preferowane ;)

  • Uczestnictwa we wszystkich szkoleniach i regularnych, cotygodniowych spotkaniach ze swoim mentorem;

To oferujemy

  • Zawsze wartościowy feedback, wzajemny szacunek i pozytywny flow w grupie ludzi, którzy dbają o siebie nawzajem;

  • Ponieważ realizujesz Copy Camp w ramach Praktyk, dodatkowo otrzymasz wynagrodzenie 750/1000 zł netto miesięcznie (w zależności od wymiaru);

  • Pełne wsparcie specjalistów z dużym doświadczeniem (Copy, SEO);

  • Imienny certyfikat, a dla najlepszych: propozycja pracy w naszych szeregach!

Kto poprowadzi najbliższy bootcamp?

  • Jakub Borowiec - nasz mistrz SEO z kilkuletnim doświadczeniem w pozycjonowaniu portali, stron i sklepów internetowych. Odpowie na każde Twoje pytanie związane z pozycjonowaniem. Każde! ;)

  • Michał Rosiak - Twój przyszły mentor, człowiek, który o pracy w redakcji wie chyba wszystko (w końcu pracował dla jednego z największych czasopism na świecie!) i pod którego okiem nasi copy szlifują swój warsztat.

  • Agata Nowacka - prawa ręka Michała, copywriter z doświadczeniem w tworzeniu chyba wszystkich treści, jakie widział internet. Poznasz ją na szkoleniach i warsztatach.

  • Dorota Kocańda - uczestniczka poprzednich edycji, dziś Junior Content Manager i Dobry Duch UpEverMedia, dzięki któremu wszyscy czujemy się w biurze jak u siebie. ;)

Co więcej?

W UEM cenimy uczciwość i szanujemy się wzajemnie. Dlatego dajemy sobie prawo do zakończenia bootcampu wcześniej, jeśli Twoje zaangażowanie będzie niskie lub poziom tworzonych treści będzie odstawał od innych uczestników. Tak, również wtedy, kiedy okażesz się za dobry - w takim przypadku w zamian obiecujemy referencje ;)

Jak możesz do nas dołączyć?

Możesz iść na praktyki, a możesz przyjść na Copy Camp UpEverMedia - a praktyki odbyć tylko przy okazji. Najbliższa edycja startuje już w grudniu!

Krok 1: Zgłoś się

Wypełnij formularz rekrutacyjny - dołącz do niego swoje CV i 1-2 napisane przez Ciebie teksty. Nie masz portfolio? Załącz tekst o długości 2000 zzs na temat “Jakie narzędzia do warsztatu wybrać.” To na początek wystarczy :) Tekst możesz także wysłać mailowo na: [email protected]

Krok 2: Zaproszenie na rozmowę

Online, przez Google Meets. Nie obawiaj się - chcemy po prostu Cię poznać. I żadnego „sprzedaj mi ten długopis”, słowo! :)

Krok 3: I już!

Zawsze możesz liczyć na nasz feedback - niezależnie od tego, czy zaprosimy Cię na Boot Camp, czy nie. Odbieraj telefony, czytaj wiadomości. Jesteśmy w kontakcie ;)

UpEverMedia

W UpEverMedia lubimy dobre historie, gorące plotki i tworzenie treści, które czyta już ponad 2 mln użytkowników miesięcznie. Jeśli z klawiaturą Ci po drodze, do pisania masz smykałkę i chcesz się w tym rozwijać, a do tego masz do zrealizowania praktykę absolwencką - przeczytaj ten tekst do końca.

Copy Camp UpEverMedia to 12 tygodni szkoleń, mentoringu i porządny trening z pisania. Tylko nie mów, że nie ostrzegaliśmy ;)

Przewiń do profilu firmy