Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copy writer – specjalista ds. marketingu

DB ENERGY SA

aleja Armii Krajowej 45

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie i pisanie artykułów, prowadzenie firmowego bloga i innych wpisów na social media itp. związanych z rynkiem energii, zrównoważonym rozwojem, OZE, efektywnością energetyczną i polityką ochrony klimatu.

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych firmy, w tym przygotowywanie opisów case study, prezentacji, folderów reklamowych itp.

  • Przygotowywanie treści na stronie www.

  • Analiza trendów rynkowych i publikacji z obszaru efektywności energetycznej, energetyki, OZE i zrównoważonego rozwoju i polityki ochrony klimatu.

  • Wsparcie zespołu sprzedaży w zakresie materiałów marketingowych.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie w pracy z tekstem.

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami PR.

  • Mile widziana wiedza techniczna lub doświadczenie w pisaniu tekstów w zakresie szeroko rozumianej energetyki, OZE i zrównoważonego rozwoju w przemyśle.

  • Samodzielność, w tym związana z poszerzaniem swojej wiedzy w obszarze działalności spółki oraz pozyskiwaniu i analizie danych itp.

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • umowa o pracę, B2B w zależności od preferencji kandydata

  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych efektów

  • służbowy telefon i laptop

  • szkolenia

  • praca w młodym zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • dofinasowaną prywatną opiekę medyczną

  • dofinasowany pakiet Multisport

  • ubezpieczenie grupowe na życie

  • duże możliwości rozwoju zawodowego dzięki pracy nad ciekawymi i różnorodnymi projektami inwestycyjnymi w dynamicznie rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją rynkową w obszarze zrównoważonego rozwoju i ochrony klimatu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • premie

DB Energy SA działa w branży zrównoważonego rozwoju obsługując firmy przemysłowe w Polsce i Europie w zakresie podnoszenia ich efektywności energetycznej, znacząco wpływając w ten sposób na ochronę klimatu i wdrażanie Europejskiego Zielonego Ładu.

Poszukujemy specjalisty ds. marketingu, który we współpracy z agencją PR zajmie się promowaniem zrównoważonego rozwoju w przemyśle.

Przewiń do profilu firmy