Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter

Nessi Sportswear

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie opisów produktów, kategorii i innych treści SEO oraz treści wizerunkowych;

  • układanie haseł, namingu i innych konceptów kreatywnych;

  • korekta treści specjalistycznych;

  • tworzenie treści na firmowego bloga (wpisy produktowe, porady, newsy, wywiady);

  • dbanie o wartość i wysoką jakość wszystkich publikowanych materiałów;

  • storytelling – kreowanie opowieści o marce i projektach.

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość zasad języka polskiego;

  • lekki, perswazyjny styl, który porywa już od pierwszego zdania;

  • zainteresowanie sportem;

  • umiejętność przeprowadzenia kompleksowego researchu i weryfikacji źródeł;

  • umiejętność optymalizacji tekstu pod kątem SEO;

  • znajomość zasad webwritingu;

  • rzetelność, terminowość i chęć wychodzenia z inicjatywą;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (stacjonarnie w Kętach k. Bielsko-Białej), w firmie z ambicjami na nieustanny rozwój i wśród ludzi, którym się chce;

  • możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym;

  • umowę o pracę po okresie próbnym;

  • rozwój zawodowy – szkolenia, kursy oraz realny wpływ na strategię i rozwój marki Nessi;

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;

  • luźną i przyjacielską atmosferę, brak dress code’u;

  • zniżki na firmowe produkty;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy;

  • rozwój zawodowy – realny wpływ na strategię i rozwój marki Nessi, a także szkolenia i kursy;

  • brak dress code’u;

  • atmosferę pracy opartą na otwartości, szacunku, profesjonalizmie i życzliwości;

  • dofinansowanie zajęć sportowych;

  • kawę/herbatę/napoje.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Szukamy osoby, która:

  • kocha sport (za efekt natychmiastowego rozluźnienia, dobroczynny wpływ na zdrowie i za to, że gdy ciało się męczy, umysł pracuje najefektywniej – czy to właśnie w czasie treningu wymyślasz najlepsze koncepty?);

  • nienagannie posługuje się językiem polskim: zna różnicę między „ilością” a „liczbą”, wie, że nie można „posiadać doświadczenia” i dlaczego czasem przed „i” stawia się przecinek;

  • myśli nieszablonowo;

  • ma zacięcie marketingowe;

  • potrafi różnicować swój styl, dostosowując go do persony czy kanału komunikacji;

  • w swoich tekstach stosuje zasady webwritingu i SEO copywritingu;

  • kocha pisać – za każdym razem, gdy zasiada przed klawiaturą, chce napisać tekst lepszy niż konkurencja z SERP-ów i maksymalnie użyteczny dla odbiorcy.

Jeśli podczas lektury tego ogłoszenia choć raz przemknęło Ci przez myśl „To o mnie!”, koniecznie prześlij nam swoje CV i portfolio z kilkoma flagowymi tekstami, najlepiej o tematyce sportowej. Czekamy na Twoją wiadomość!

Nigdy nie dowiemy się, czy przywiódł Cię tutaj przypadek, czy zrządzenie losu. Możemy się jednak przekonać, czy do siebie pasujemy: czy istnieje szansa, że Twój styl pisania i nasz sposób komunikacji skutecznie ze sobą zagrają.

Jesteśmy marką sportową, która specjalizuje się w tworzeniu damskiej odzieży treningowej do biegania, jogi, fitnessu, trekkingu, ćwiczeń na siłowni czy jazdy na rowerze. Sport to nasza siła napędowa – czerpiemy z niego energię, motywację i inspirację. Tym, co nas wyróżnia, jest design: odzież treningową Nessi zdobią barwne, wyraziste wzory, inspirowane różnorodnością natury. Za każdym z tych wzorów stoi konkretna historia. Chcielibyśmy, abyś opowiadała/opowiadał ją razem z nami.

Przewiń do profilu firmy