Oferta pracy

Copywriter - Content Manager

ARENARTO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ARENART FOREVER, to gwarancja pracy w miłej atmosferze kreatywnego i młodego zespołu. Firma stale się rozwija, oferując wiele ciekawych miejsc pracy dla ambitnych osób, dając im wszechstronne możliwości rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie i realizacja strategi content marketingowej
  • przygotowywanie treści na potrzeby SEO,
  • pisanie i redagowanie opisów kategorii oraz produktowych na potrzeby e-sklepu,
  • tworzenie i optymalizowanie treści pod wyszukiwarki internetowej,
  • opracowywanie treści informacyjnych, artykułów branżowych i newsletterów firmowych,
  • opracowywanie tekstów w oparciu o zasady storytellingu,
  • tworzenie haseł i sloganów reklamowych,
  • bieżąca współpracę z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • tzw. lekkie pióro i łatwość operowania słowem,
  • gotowości do podjęcia pracy na pełen etat.
  • znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
  • umiejętność pisania treści CTA, SEO /SEM,
  • umiejętność wyszukiwania, gromadzenia i wykorzystywania informacji,
  • obowiązkowość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • zamiłowanie do mody i biżuterii.

Oferujemy:

  • pracę z pasjonatami, którzy lubią to, co robią
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy