Ta oferta pracy jest nieaktualna od 362 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Copywriter - Content Marketing Specialist

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma YourGroup specjalizująca się w marketingu internetowym, poszukuje osoby do współpracy przy międzynarodowym projekcie dla Klienta z branży medycznej.

    Miejsce pracy: Poznań

    Region: wielkopolskie

    Numer referencyjny: CCMS/12

    Opis stanowiska:

    • Realizacja strategii content marketingu marki
    • Tworzenie i zarządzanie treścią na stronach internetowych i serwisach Klienta
    • Tworzenie skutecznych treści marketingowych pod bieżące kampanie marketingowe
    • Kreatywny rozwój mediów społecznościowych, blogów i stron www związanych z marką
    • Pozyskiwanie i analiza informacji branżowych niezbędnych do realizacji bieżących zadań

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane filologiczne, związane z marketingiem, PR, dziennikarstwem)
    • Minimum dwuletnie doświadczenie w content marketingu
    • Doświadczenie w pisaniu wysokiej jakości treści
    • Umiejętności copywriterskie poświadczone opublikowanymi tekstami
    • Znajomość języka obcego (angielski, francuski lub niemiecki) będzie dodatkowym atutem
    • Kreatywność, "lekkie pióro" i umiejętność szybkiego pisania
    • Zdolność tworzenia spójnej komunikacji marketingowej dostosowanej do strategii marki
    • Precyzja, dokładność, zaangażowanie
    • Umiejętność efektywnego zarządzania zadaniami i czasem pracy
    • Mile widziane doświadczenie w branży medycznej lub parentingowej

    Oferujemy:

    • Stabilną i rozwijającą pracę w nowoczesnej firmie – umowa cywilno-prawna bądź B2B
    • Atrakcyjne warunki finansowe zgodnie z kompetencjami
    • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach marketingowych
    • Komfortowe i elastyczne warunki pracy
    • Możliwa praca na zasadzie "Home Office"
    • Wszelkie niezbędne do pracy, profesjonalne i nowoczesne narzędzia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Informujemy, że Administratorem danych jest Your Group Sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach przy ul. Krzemowej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.