Oferta pracy

Copywriter

BBK S.A. (właściciel marki home&you)

  • Azymutalna 11, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Azymutalna 11

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie opisów produktów na podstawie cech technicznych,

  • tworzenie i optymalizacja treści sklepu internetowego pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w redagowaniu treści przeznaczonych do kanału online,

  • doskonała znajomość zasad pisowni, ortografii i interpunkcji (j. polski),

  • łatwość operowania słowem pisanym, zdolność pisania zwartych i nasyconych treści,

  • znajomość zasad SEO i podstaw HTML,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • dokładność i spostrzegawczość.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego i branży home decor

To oferujemy

  • atmosferę jak w "home",

  • stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm z branży home decor w kraju,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i stażu pracy,

  • opracowany program wdrożenia oraz system szkoleń wewnętrznych,

  • pracę z ludźmi otwartymi na Twoje pomysły, którzy chętnie dzielą się wiedzą oraz doświadczeniem,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • pracę stacjonarną w dobrze skomunikowanej lokalizacji – znajdujemy się kilka minut od stacji PKM Port Lotniczy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • premia za wyniki

Bezapelacyjny lider w branży wnętrzarskiej w Polsce

Biznes lokalny założony i prowadzony przez rodzinę

Kreatywni ludzie, którzy pracują nad ciekawym asortymentem

Miłość do pięknych wnętrz – to właśnie od niej wszystko się zaczęło. Oryginalne, pełne uroku i funkcjonalne aranżacje to nasza pasja, którą rozwijamy codziennie od ponad 20 lat, zajmując się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz. Bacznie śledzimy nowe trendy w branży wnętrzarskiej, nie boimy się przy tym także kreować własnych – zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji, aby tworzyć oryginalne kolekcje ozdób, tekstyliów i domowych akcesoriów dla naszych marek: home&you oraz Essex.

Przewiń do profilu firmy

Czym się zajmujemy?

Szukamy osób z otwartym umysłem i „lekkim piórem”, interesujących się branżą e-commerce, tworzących teksty, które trafiają do odbiorcy wywołując zainteresowanie i zaciekawienie.