Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Copywriter

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    tvo sp. z o.o.

    tvo – twoje video oferty
    Nowa platforma zakupowa tvo.pl z własnym kanałem telewizyjnym szuka do biura w Gdyni osoby na stanowisko

    Copywriter

    Miejsce pracy: Gdynia
    Region: pomorskie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Tworzenie wartościowych dla google treści, głównie opisów produktów
    • Tworzenie spójnych, poprawnych pod względem stylistycznym, ortograficznym i gramatycznym tekstów
    • Dobór słów kluczowych, właściwy układ tekstu, nagłówki, title i description
    • Tworzenie krótkich haseł reklamowych
    • Testowanie różnych przekazów marketingowych i technik perswazji
    • Analiza danych, wyciąganie wniosków oraz optymalizacja przy wsparciu innych działów
    • Analiza potrzeb klientów/odbiorców

    KOMPETENCJE

    • Min. roczne doświadczenie
    • Przynajmniej podstawowa wiedza dotycząca zasad pozycjonowania stron
    • Umiejętność tworzenia chwytliwych i zrozumiałych komunikatów
    • Dobry warsztat potwierdzony ciekawym portfolio
    • Samodzielność i kreatywność
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

    OFERUJEMY:

    • Stabilne wynagrodzenie
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Możliwości rozwoju i realizacji własnych pomysłów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.