Logo Pracuj.pl

Copywriter Junior

Philip Rockwell LTDO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie krótkich form pisanych w zakresie budowania wizerunku firm w przestrzeni medialnej,
  • tworzenie tekstów employer brandingowych,
  • prowadzenie i rozwój komunikacji w mediach społecznościowych,
  • opracowywanie i wdrażanie indywidualnych strategii wizerunkowych w oparciu o potrzeby Klientów,
  • moderacja istniejących treści,
  • tworzenie treści o charakterze promocyjnym,
  • opracowywanie materiałów kreatywnych, dbanie o ich aktualność i poprawność,
  • ścisła współpraca w zakresie tworzonych tekstów z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • lekkie pióro, umiejętność pisania tekstów krótkich i długich,
  • umiejętność dostosowania treści i języka do danego medium i grupy docelowej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność, dobra organizacja pracy, elastyczność i samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • przyjazną, kameralną atmosferę pracy w młodym zespole i niekorporacyjny tryb pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • Pizza Monday, Beer Friday,
  • narzędzia pracy (MacBook),
  • pracę w biurze od poniedziałku do piątku w dogodnych godzinach.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata

Philip Rockwell LTD

Firma bRenewal specjalizuje się w działaniach employer brandingowych i marketingowych dla biznesu. Zajmujemy się budowaniem wizerunku przedsiębiorstw.

Copywriter Junior, Kraków