Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter Junior

Philip Rockwell LTD

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie krótkich form pisanych w zakresie budowania wizerunku firm w przestrzeni medialnej,

  • tworzenie tekstów employer brandingowych,

  • prowadzenie i rozwój komunikacji w mediach społecznościowych,

  • opracowywanie i wdrażanie indywidualnych strategii wizerunkowych w oparciu o potrzeby Klientów,

  • moderacja istniejących treści,

  • tworzenie treści o charakterze promocyjnym,

  • opracowywanie materiałów kreatywnych, dbanie o ich aktualność i poprawność,

  • ścisła współpraca w zakresie tworzonych tekstów z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • lekkie pióro, umiejętność pisania tekstów krótkich i długich,

  • umiejętność dostosowania treści i języka do danego medium i grupy docelowej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kreatywność, dobra organizacja pracy, elastyczność i samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • przyjazną, kameralną atmosferę pracy w młodym zespole i niekorporacyjny tryb pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • Pizza Monday, Beer Friday,

  • narzędzia pracy (MacBook),

  • pracę w biurze od poniedziałku do piątku w dogodnych godzinach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

Firma bRenewal specjalizuje się w działaniach employer brandingowych i marketingowych dla biznesu. Zajmujemy się budowaniem wizerunku przedsiębiorstw.

Przewiń do profilu firmy