Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter/ka z j. niemieckim

ORNO-POLSKAO firmie

  • Rolników 437, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ORNO-POLSKA

Rolników 437

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe i samodzielne tworzenie oryginalnego contentu w języku polskim i niemieckim,

  • współtworzenie oraz realizacja strategii marketingowej i PR dostosowanej do polskiego oraz niemieckiego odbiorcy,

  • tworzenie opisów produktów, pisanie haseł reklamowych, artykułów na bloga,

  • redagowanie i optymalizowanie treści pod wyszukiwarki internetowe,

  • edycja treści w CMS na stronach www,

  • weryfikacja poprawności treści w języku polskim oraz niemieckim, znajdujących się na stronach www,

  • marketing szeptany i wsparcie przy zadaniach z obszaru SEO.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego szczególnie w piśmie (warunek konieczny),

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • lekkie pióro i umiejętność dostosowania komunikacji do odbiorcy (portfolio mile widziane),

  • znajomość zasad tworzenia tekstów publikowanych online,

  • umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie, zwłaszcza w obszarze e-commerce,

  • doświadczenie w marketingu szeptanym,

  • dobra organizacja pracy i dokładności,

  • kreatywność, samodzielność oraz otwartość na nowe rozwiązania,

  • chęć podjęcia pracy na pełny etat.

Mile widziane

  • umiejętność obsługi systemów klasy CMS,

  • doświadczenie w branży e-commerce,

  • znajomość zasad SEO,

  • zmysł estetyczny,

  • doświadczenie w pracy z produktami elektrycznymi.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • szkolenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • przyjazna atmosfera,

  • duży, strzeżony parking pod siedzibą firmy,

  • dofinansowanie do karty Benefit,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • nowoczesne biura i niezbędne narzędzia pracy.