Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter - Korektor

AGI Copywriting

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie czy tekst, napisany przez copywritera, jest zgodny z wytycznymi klienta

  • korekta tekstów w języku polskim

  • wspólne kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania

  • wyczucie językowe, łatwość formułowania myśli w zdania

  • edytowanie (90%) i tworzenie (10%) tekstów w języku polskim

  • tworzenie content planów (zapewaniamy szkolenie)

  • dobra znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia tekstu pisanego

  • umiejętność pisania w prosty i konkretny sposób bez "lania wody"

  • skupienie na detalu (OCD językowe mile widziane ;)

  • umiesz opisywać rzeczy i masz poczucie, że praca z tekstem to jedyny słuszny obszar dla rozwoju Twojej kariery

  • dostępność 40h/tygodniowo, full time

  • Mile widziane: ₿ zainteresowanie kryptowalutami lub chęć rozwijania się w tym kierunku

To oferujemy

  • wynagrodzenie złożone z podstawy i atrakcyjnego systemu prowizyjnego, im więcej tekstów sprawdzisz, tym więcej będziesz mieć prowizji

  • dużą niezależność i odpowiedzialność, brak micromanagmentu, bliska współpraca z copywriterem (liczy się efekt, nie ilość godzin, które na to poświęcasz)

  • elastyczny grafik

  • praca z dowolnego miejsca na Ziemi

  • edukacje w zakresie blockchain, Defi, NFT (dofinansowanie do kursów)

  • kwartalny bonus na Zalando

O nas

AGI Copywrting to krakowski startup specjalizujący się w copywritingu na rynek PL, US i DE. Nasz kameralny zespół składa się z językoznawców i nativeów.

Zależy nam, aby produkty i serwisy, które klient oddaje w nasze ręce, po to abyśmy je "stworzyli językowo" tętniły życiem oraz w pełni opisywały specyfike i zastosowanie oferowanych rzeczy i usług.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć i mieć realny wpływ na rozwój swojej kariery zawodowej, a w międzyczasie nauczyć się posługiwać językiem na poziomie zaklinacza węży 🐍, zapoznaj się z naszym ogłoszeniem. Bardzo prawdopodobne, że to właśnie Ciebie szukamy 🤗