Oferta pracy

Copywriter

Murapol S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie tekstów do folderów i ulotek produktowych i korporacyjnych, haseł i tekstów reklamowych

  • redagowanie treści marketingowych i sprzedażowych do serwisów internetowych (artykuły, mailingi, reklamy, landing page

  • przygotowywanie informacji prasowych i komentarzy eksperckich

  • udział w prowadzeniu biura prasowego

  • tworzenie angażujących treści dla kanałów w social mediach

  • przygotowywanie prezentacji korporacyjnych i inwestorskich

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość języka polskiego oraz umiejętność pisania tekstów (tzw. „lekkie pióro”)

  • umiejętność redagowania tekstów zgodnie z zasadami SEO

  • umiejętność pisania tekstów sprzedażowych i marketingowych

  • umiejętności komunikacyjne, kreatywność, dbałość o detale

  • doskonałe zdolności organizacyjne i dobra organizacja czasu pracy

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność, wychodzenie z inicjatywą

To oferujemy

  • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży

  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów

  • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Murapol S.A.

Murapol S.A. realizuje projekty mieszkaniowe w kilkunastu miastach Polski i należy do czołówki polskich firm deweloperskich, z roku na rok pobijając własne, będące jednocześnie rynkowymi, rekordy sprzedaży mieszkań.

O Grupie Murapol:

19 lat na rynku deweloperskim

65 zrealizowanych inwestycji

285 wzniesionych budynków

17 800 oddanych mieszkań

475 fachowców różnych specjalizacji

Oddziały w 15 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Przewiń do profilu firmy

Kreatywność to Twoje drugie imię, a nieszablonowe myślenie towarzyszy Ci każdego dnia.

Tworzysz ciekawe koncepty graficzne, łączące nowoczesność, oryginalność i świeże spojrzenie na znane tematy.

Jeśli tak jest, to prawdopodobnie właśnie Ciebie szukamy.

Aplikuj do działu marketingu Grupy Murapol, jednego z wiodących deweloperów mieszkaniowych w Polsce.