Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Copywriter

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Serwis Nocowanie.pl to najpopularniejszy serwis noclegowy w Polsce, który jest częścią Grupy Wirtualna Polska!

    Przez ostatnie 12 lat wyznaczamy nowe trendy w branży i podbijamy rynek turystyczny w kraju i za granicą. Stawiamy na ludzi zaangażowanych, z pasją, którzy lubią to co robią. Ludzi, dla których praca to nie tylko obowiązki ale też dziedzina w której się spełniają. Dlatego jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku czas najwyższy wysłać do nas swoje CV!
    Copywriter
    Miejsce pracy: Lublin
    Zadania:
    • tworzenie autorskich treści z dziedziny turystyki,
    • tworzenie i redagowanie komunikatów na strony www (przy użyciu SEO),
    • tworzenie przejrzystych i interesujących treści: web, e-commerce, materiały drukowane, oferty, social media,
    • współpraca przy tworzeniu tekstów PR,
    • współpraca przy tworzeniu tekstów newsletterów,
    • śledzenie trendów rynkowych i poszukiwanie inspiracji,
    • rekomendowanie tematów.

    Wymagania:

    • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Copywritera,
    • dobra znajomość tematów turystyki krajowej,
    • umiejętność pisania tekstów pod SEO,
    • lekkie pióro i dobry warsztat pisarski,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne,
    • proaktywność, odpowiedzialność za powierzone zadania i zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne to doświadczenia i umiejętności,
    • pakiet socjalny – dofinansowanie do posiłków, kartę Mulitsport,
    • szkolenia zgodne z zajmowanym stanowiskiem,
    • pracę w zgranym i ambitnym zespole,
    • imprezy integracyjne :)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom