Copywriter Marketingowy z Językiem Litewskim/ Słowackim/Niemieckim

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-20
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2017-11-19)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Grupa MIG to Firma, która z pasją od ponad 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym, a od kilku lat również za granicą kraju. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, O'neill, Lotto, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

COPYWRITER MARKETINGOWY Z JĘZYKIEM LITEWSKIM/ SŁOWACKIM/NIEMIECKIM

Miejsce pracy: ZDALNA LUB KRAKÓW

Zadania:

  • Odpowiedzialność za komunikację marketingową marki na rynku litewskim/słowackim/niemieckim
  • Bieżąca analiza rynku pod katem obowiązujących trendów w komunikacji z Klientem
  • Odpowiedzialność za aktualizację contentu tekstowego serwisów internetowych i w kanałach social media prowadzonych na rynku litewskim/słowackim/niemieckim
  • Przygotowywanie oraz tłumaczenie tekstów marketingowych i opisów produktowych
  • Pomoc językowa w zakresie zawierania umów z podmiotami zewnętrznymi
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dużą samodzielność działania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca na pełen etat na umowę o pracę lub B2B
  • Super atmosferę
  • Szkolenia e-learningowe
  • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole
  • Zniżki na nasze produkty
  • Możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i pakietów OK System

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij nam swoje CV!

Profil kandydata:

  • Biegła znajomość języka SŁOWACKIEGO/ LITEWSKIEGO/ NIEMIECKIEGO – native speaker – warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Znajomość zasad tworzenia angażujących treści na potrzeby marketingu i social media, lekkie pióro
  • Kreatywność oraz samodzielność
  • Doświadczenie w pracy tłumacza
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość pracy zdalnej lub w Centrali w Krakowie

opisopis

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się