Ta oferta pracy jest nieaktualna od 336 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Copywriter Marketingowy z Językiem Litewskim/ Słowackim/Niemieckim

  • opolskie
  • Specjalista
  • 20.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa MIG to Firma, która z pasją od ponad 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym, a od kilku lat również za granicą kraju. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, O'neill, Lotto, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

    COPYWRITER MARKETINGOWY Z JĘZYKIEM LITEWSKIM/ SŁOWACKIM/NIEMIECKIM

    Miejsce pracy: ZDALNA LUB KRAKÓW

    Zadania:

    • Odpowiedzialność za komunikację marketingową marki na rynku litewskim/słowackim/niemieckim
    • Bieżąca analiza rynku pod katem obowiązujących trendów w komunikacji z Klientem
    • Odpowiedzialność za aktualizację contentu tekstowego serwisów internetowych i w kanałach social media prowadzonych na rynku litewskim/słowackim/niemieckim
    • Przygotowywanie oraz tłumaczenie tekstów marketingowych i opisów produktowych
    • Pomoc językowa w zakresie zawierania umów z podmiotami zewnętrznymi
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Dużą samodzielność działania
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Praca na pełen etat na umowę o pracę lub B2B
    • Super atmosferę
    • Szkolenia e-learningowe
    • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole
    • Zniżki na nasze produkty
    • Możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i pakietów OK System

    Jeśli jesteś zainteresowany wyślij nam swoje CV!

    Profil kandydata:

    • Biegła znajomość języka SŁOWACKIEGO/ LITEWSKIEGO/ NIEMIECKIEGO – native speaker – warunek konieczny
    • Komunikatywna znajomość języka polskiego
    • Znajomość zasad tworzenia angażujących treści na potrzeby marketingu i social media, lekkie pióro
    • Kreatywność oraz samodzielność
    • Doświadczenie w pracy tłumacza
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
    • Możliwość pracy zdalnej lub w Centrali w Krakowie

    opisopis

    Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.

    bottom