Logo Pracuj.pl

Copywriter – Młodszy Specjalista ds. content marketingu

Gandalf Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Gandalf Sp. z o.o.

Beskidzka 37

Widzew

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie intrygujących treści na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Tworzenie tekstów i wsparcie komunikacji w social media oraz na blogu marki Gandalf.com.pl
  • Tworzenie notek prasowych i wsparcie w działaniach PR
  • Optymalizacji tekstów pod kątem widoczności w wyszukiwarce według wytycznych
  • Prowadzenie akcji marketingowych
  • Współudział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej i promocji marki

Nasze wymagania

  • Pasja pisania i tworzenia
  • „Lekkie pióro” oraz doświadczenie w profesjonalnym lub amatorskim pisaniu treści krótszych i dłuższych
  • Znajomość social mediów
  • Systematyczność, samodzielność i inicjatywa
  • Szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu treści w Internecie
  • Znajomość zagadnień SEO
  • Doświadczenie w pracy w marketingu internetowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub niepełny etat (jesteśmy częściowo elastyczni), umowę zlecenie lub B2B
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wśród młodych zaangażowanych osób
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zniżki na cały asortyment w naszym sklepie

O nas

Jesteśmy jednym z czołowych sklepów w polskiej branży e-commerce. Zajmujemy się sprzedażą produktów m.in. z branży księgarskiej, muzyki, gier i filmów w celu zapewnienia naszym klientom jak najszerszej oferty. W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. content marketingu.

Jeśli uwielbiasz tworzyć treści, lubisz wyzwania i interesujesz się marketingiem, dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy osób, które swoją pracą oraz pomysłami pomogą nam zapaść w pamięć Internautów i przyczynią się do dalszych sukcesów sklepu. Chcemy, aby osoba na tym stanowisku rozwijała się wraz z firmą podczas długotrwałej współpracy.

Zapraszamy do naszego łódzkiego biura, gdzie będziesz pracować w miłej atmosferze nad wzmocnieniem komunikacji marketingowej.

Copywriter – Młodszy Specjalista ds. content marketingu, Beskidzka 37, Widzew, Łódź