Oferta pracy

Copywriter Nieustraszony

Performance Media sp. z o. o. sp. k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie koncepcji i jej egzekucja słowna, czy odpowiadania na przetargowe brief’y;

  • współpraca z działem graficznym podczas procesu wizualizacji koncepcji i pomysłów;

  • współpraca z klientem – prezentacje pomysłów;

  • udział w burzach mózgów i spotkaniach zespołu dotyczących contentu;

  • aktywne uczestnictwo w prezentacjach części kreatywnych podczas przetargów przed klientami.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lat doświadczenia jako Copywriter w agencji digitalowej/reklamowej;

  • świetna znajomość języka polskiego i angielskiego;

  • kreatywność, samodzielność oraz zmysł estetyczny;

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów z udziałem kreacji;

  • swoboda w poruszaniu się między różnymi stylami tekstów – dostosowanie ich do grupy docelowej;

  • umiejętność prowadzenia projektów ongoingowych dla obecnych już Klientów w zakresie copy;

  • znajomość digital marketingu oraz sprawne poruszanie się w świecie social mediów;

  • liczy się dla nas iskra, energia, która będzie udzielać się Klientom;

  • chęć do podejmowania wyzwań - czynny udział w przetargach :)

To oferujemy

  • miejsce, w którym nauczysz się jeszcze lepiej i jeszcze więcej;

  • uczciwe warunki wynagrodzenia oraz możliwość awansu;

  • ambitne i interesujące projekty, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła;

  • inspirujących i pomysłowych ludzi, którzy nigdy nie pozwolą Ci się nudzić i dla których chętnie przyjdziesz do pracy (naprawdę!);

  • twórczą atmosferę oraz wiele okazji, by poszerzyć swoją wiedzę (konferencje, szkolenia – czego tylko dusza zapragnie);

  • niekończące się wyzwania, dzięki czemu każdy Twój dzień w pracy będzie pełen atrakcji;

  • dbamy o swoich, dlatego oprócz umowy o pracę dostaniesz od nas też coś dla ducha: spotkania i wyjazdy integracyjne [jak wszystko wróci do normy], cobyś się szybko poczuł jak u siebie! :)

  • możliwość pracy zdalnej do czasu zakończenia pandemii.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Masz doświadczenie jako copywriter i jesteś głodna/y nowych wyzwań? Potrafisz tak łączyć słowa, by działa się magia? Lubisz brief’y, a one lubią Ciebie? Masz na swoim koncie wygrane przetargi/koncepcje kreatywne i nie zawahasz się nimi pochwalić?

Jeśli na powyższe odpowiedziałaś/eś twierdząco, to jesteśmy na dobrej drodze, by się spotkać! Aktualnie szukamy osoby na stanowisko Creative Copywriter, która nie lubi rutyny i nie boi się wyzwań!

Docelowo dołączysz do przetargowego teamu kreatywnego, który jest odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów i pracę na najbardziej znaczących klientach w największej niezależnej agencji digital nie tylko w PL oraz CEE – Performance Media! :)