Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Copywriter (offline/digital/social)

  • Rzgów, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    MIASTO MODY PTAK to nowoczesne kompleksy handlowe o łącznej powierzchniponad 200 000 m2 skupiające ponad 2500 rodzimych i zagranicznych firm, głównie producentów branży odzieżowej, obuwniczej i galanteryjnej.

    www.ptakfashioncity.com
    top
    MIEJSCE PRACY: Rzgów

    Uwielbiasz pisać i kreować, a Twoje teksty angażują lepiej niż nie jeden thriller? Wiesz jak połączyć słowa w zdania tak żeby trafiać do określonej grupy odbiorców? Rozpocznij prawdziwą przygodę w zespole młodych i zmotywowanych ludzi. Rób to, co kochasz, zdobywaj nowe umiejętności, inspiruj i rozwijaj nieszablonowane projekty.

    Tworzymy kampanie reklamowe Centr handlowych, organizujemy eventy, tworzymy strategie dla naszych nowych marek,  realizujemy skuteczne kampanie 360°. Integrujemy działania digital i shopper marketingowe z pozostałymi kanałami dotarcia oraz wsparciem sprzedaży.

    Dołącz do naszej kreatywnej drużyny!

    Twoje zadania:

    • redagowanie tekstów oraz artykułów,
    • tworzenie sloganów i treści spotów reklamowych do kanałów digital i offline,
    • przygotowywanie treści do folderów promocyjnych,
    • tworzenie koncepcji akcji marketingowych,
    • korekta materiałów marketingowych „wychodzących” z działu marketingu

    a, jeśli …

    pisanie to dla Ciebie za mało? Masz kreatywną duszę i np. lubisz montować filmy, ogarniasz Facebooki, piszesz w językach obcych, dzień zaczynasz od fotki na Insta – nie ma problemu pozwolimy rozwinąć Ci skrzydła w naszym zespole.

    Nasze wymagania:

    • gotowość do podjęcia pracy na pełnym etacie,
    • kreatywność, lekkie pióro i łatwość operowania słowem,
    • umiejętność redagowania treści, tytułów oraz haseł reklamowych,
    • znajomość sposobów komunikacji reakcyjnej w internecie,
    • dokładność i terminowość,
    • nieprzeciętna pomysłowość, myślenie koncepcyjne i chęć rozwoju,
    • samodzielność i odpowiedzialność za realizowane projekty,
    • zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań,
    • znajomość języka angielskiego będzie atutem

    Nasza oferta

    • wiele wyzwań, ciekawych i zróżnicowanych zadań,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
    • praca w młodym kreatywnym zespole,
    • poziom stresu w pracy redukujemy do minimum
    • możliwość szerokiego rozwoju zawodowego,
    • bezpłatna nauka języka angielskiego na terenie firmy

    DLACZEGO MY?

    Bonusy

    Co poniedziałek witamin dostarczają świeże polskie jabłka. Raz w tygodniu chętne osoby szlifują angielski, konwersując pod okiem wykwalifikowanego lektora.
    W okresie wiosenno-letnim integrujemy się, co roku inaczej, ale zawsze aktywnie!

    Kultura organizacyjna

    Nie jesteśmy korporacją.
    Nie znajdziesz u nas managerów niższego, wyższego i pośredniego szczebla. Większość zespołów wprawdzie ma lidera, jednak jako grupy specjalistów wszyscy mają okazję współpracować z zarządem.

    Rozwój

    Nie szufladkujemy i nie ograniczamy. Możesz rozpocząć karierę jako sprzedawca, ale nic nie stoi na przeszkodzi abyś w przyszłości rozwinął się w marketingu. Potrafimy docenić zaangażowanie i chęć rozwoju kompetencji.

    Dzielimy się wiedzą

    Nasze zespoły tworzą ludzie z bardzo różnorodnym doświadczeniem. Wierzymy, że otwarte podejście do dzielenia się wiedzą i pomysłami podnosi kompetencje i jakość pracy naszych zespołów.

    Godziny pracy

    Pracujemy w godzinach 8:30-16:30. Idealna pora na chwilę odpoczynku i ładowanie baterii to 13:00. Swoją półgodzinną przerwę możesz spędzić wedle własnego uznania: korzystając z atrakcji lunch roomu, robiąc zakupy w Ptak Outlet lub stołując się w pobliskich restauracjach.

    Poznaj
    MIASTO
    MODY
    PTAK
    top

    Informujemy, że w ramach rekrutacji będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami/ kandydatkami.

    Administratorem danych jest Ptak S.A. z siedzibą w 95-030 Rzgów, ul. Żeromskiego 6. oraz spółki powiązane: PTAK MODA Spółka z o.o. , ARES Spółka z o. o. , PROFEX OUTLET  Spółka z o.o. , PTAK HOME S.A. , Ptak Media S.A. Dane  będą przetwarzane na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późń. zm.) oraz aktów wykonawczych, Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - dalej "Rozporządzenie") w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji i zawarcia umowy o pracę.

    Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy, współpracownicy, dostawcy usług hostingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne do zawarcia umowy. Dane przetwarzane będą przez okres 12 miesięcy chyba, że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.

    Przysługuje Pani/ Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.