Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter

ASARI Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie projektów z obszaru komunikacji zewnętrznej;

  • tworzenie treści na stron www, teksty do publikacji w social mediach, treści mailingów,

  • przeredagowywanie treści eksperckich;

  • zarządzanie opisami ofert produktowych na stronach www;

  • research materiałów, dobór zdjęć do przekazu marketingowego;

  • weryfikacja tekstów pod względem poprawności, korekta tekstów;

  • tworzenie różnych form contentu: wpisów blogowych, infografik, wpisów poradnikowych, e-booków, case study, newsletterów;

  • współpraca z różnymi działami firmy celem zbierania niezbędnych informacji potrzebnych do tworzenia treści.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w zakresie copywritingu na takim samym lub podobnym stanowisku;

  • doskonała znajomość języka polskiego (ojczysty), zasad pisowni, ortografii i interpunkcji;

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie niezbędnej do tłumaczenia tekstów na język angielski;

  • umiejętność jasnego przekazywania treści, lekkie pióro;

  • umiejętność stosowania w pisanych tekstach zasad SEO;

  • umiejętność i doświadczenie w pisaniu artykułów o biznesie, technologiach, mile widziane o rynku nieruchomości;

  • umiejętność i doświadczenie w przygotowywaniu informacji prasowych, instrukcji i poradników;

  • doświadczenie w przygotowywaniu contentu na strony www (w tym landing page i strony produktowe);

  • umiejętność przygotowywania angażujących tekstów na potrzeby social mediów;

  • doświadczenie w przygotowywaniu materiałów handlowych, w tym prezentacji i materiałów ofertowych;

  • kreatywność.

Mile widziane

  • podstawowa znajomość html i css (formatowanie tekstu, zdjęć i drobne modyfikacje wyglądu różnych sekcji na stronie na potrzeby publikowanych treści);

  • umiejętność obsługi systemu WordPress i korzystania z narzędzi SEO przy publikowaniu wpisów i podstron;

  • znajomość programów graficznych pozwalająca na drobne korekty na potrzeby publikowanych tekstów.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub inną formę ustaloną pomiędzy nami;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • dostęp do zaawansowanych aplikacji i technologii;

  • pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • przyjazną atmosferę i wsparcie profesjonalnego zespołu;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • pyszną kawę bez ograniczeń.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Miejsce pracy:

  • Warszawa lub cała Polska

Dokumenty:

prosimy o Twoje CV oraz koniecznie próbki materiałów swojego autorstwa.

Jeśli jednak chcesz dodać coś więcej o sobie, tak aby łatwiej nam było podjąć decyzję o zaproszeniu Cię do kolejnego etapu rekrutacji, to możesz zrobić to w dowolnej formie np. dołączając inne materiały, którymi możesz się pochwalić.

Prosimy o informację o oczekiwanym wynagrodzeniu.

Pamiętaj! Nie czekamy na koniec procesu rekrutacji, dobrych ludzi zatrudniamy od razu.

Firma ASARI od ponad 20 lat oferuje innowacyjne aplikacje i systemy CRM, które przenoszą zwykły biznes do modelu Business Intelligence. Naszą ideą jest działanie w duchu SMARTYOURBUSINESS, a co za tym idzie proponowanie właścicielom firm nowych rozwiązań technologicznych, dzięki którym praca jest łatwiejsza, jej efekty mierzalne, a proces wzrastania w biznesie przyspieszony! W portfolio naszej marki mamy narzędzia przystosowane do wielu branż oraz jedno dedykowane sektorowi nieruchomości: ASARI CRM ver. Kameleon, ASARI TRACKER, ASARI WWW.

Wejdź do świata ASARI i poznaj nas bliżej:

Przewiń do profilu firmy