Ta oferta pracy jest nieaktualna od 499 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Copywriter - Oprogramowanie księgowe

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Merit Tarkvara produkuje i sprzedaje oprogramowanie księgowe dla małych przedsiębiorstw. Sprzedaż naszego oprogramowania 360 Księgowość w Polsce właśnie się rozpoczęła. W Finalndii oraz Estonii jesteśmy liderami na rynku oprogramowania i sprzedaży produktów księgowych. Obecnie ponad 40 tysięcy firm korzysta z naszego oprogramowania na co dzień.

    Region: łódzkie

    Opis stanowiska:

    • tworzenie dokumentacji oraz poradników na potrzeby programu 360 Księgowość
    • tworzenie artykułów oraz innych tekstów dotyczących księgowości
    • pisanie tekstów oraz tworzenie materiałów marketingowych
    • pisanie postów oraz prowadzenie bloga

    Wymagania:

    • znajomość zagadnień księgowości
    • bardzo dobra znajomość angielskiego
    • przedsiębiorczość i zdolność do samodzielnej pracy
    • świetne umiejętności komunikacyjne, cierpliwość i chęć pomocy klientom
    • dokładność, poprawność i obowiązkowość
    • wykształcenie wyższe
    • chęć pracy zdalnej z domu na początku zatrudnienia

    Oferujemy:

    • praca w szybko rozwijającej się firmie, aczkolwiek stabilnej (25 lat na rynku)
    • bardzo dobre wynagrodzenie
    • praca na pełen etat
    • przyjazne i międzynarodowe środowisko pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Merit Akiva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Merit Aktiva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Belwederskiej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.