Oferta pracy

Copywriter

InStream Sp. z o.o.O firmie

2 000‐4 000 zł brutto / mies.
  • Poznań

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista
GROWTHLAB.PL
Jako Growthlab jesteśmy w grupie InStream.
Tworzymy kampanie cold mailingowe z gwarancją skuteczności.
Naszym klientom oferujemy kampanie, z których sami jesteśmy dumni, a wierząc w budowanie partnerskich relacji, stawiamy duży nacisk na edukację i pomoc firmom i zespołom handlowym. Współpracując z nami, każdy ma szansę rozwinąć swoje umiejętności sprzedażowe oraz wzmocnić relacje ze swoimi klientami.
Copywriter

Zadania:

  • przygotowywanie wiadomości w ramach kampanii Cold Mailingowych,
  • współpraca z działem sprzedaży przy ustalaniu profilu potencjalnego klienta,
  • przygotowywanie materiałów dla działu sprzedaży i obsługi klienta
  • redagowanie treści zamieszczanych na innych portalach (wywiady, poradniki, artykuły),
  • prowadzenie we współpracy z grafikiem profilii w mediach społecznościowych,
  • przygotowywanie newslettera dla klientów oraz czytelników bloga,

Wymagania:

  • umiejętność opracowania treści w oparciu o otrzymany brief,
  • umiejętność pisania na techniczny temat w sposób zrozumiały dla laika,
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego (C1),
  • kreatywność i komunikatywność
  • mile widziane wyczucie przy tworzeniu intrygujących tytułów artykułów oraz nagłówków w tekstach,
  • podstawowa znajomość zagadnień SEO,

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 2300 zł netto/miesiąc w okresie próbnym,
  • łatwy dojazd komunikacją miejską (linia 3,5,8,14),
  • luźną atmosferę w zespole i firmie,
  • elastyczne godziny pracy - pracę zaczynamy w godzinach 7:00 - 10:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez InStream Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy