Oferta pracy

Copywriter produktowy w aptece internetowej

DOZ S.A.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

DOZ S.A.

Gillette 11

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Redaktor na tym stanowisku odpowiada za:

  • tworzenie, aktualizowanie i korektę merytoryczną opisów produktów – suplementów, kosmetyków, wyrobów medycznych i innych rodzajów asortymentu

  • edycję i publikację opisów w systemie CMS,

  • tworzenie innych autorskich treści na strony internetowe,

  • kompletowanie asortymentu w ramach grup tematycznych i kategorii,

  • monitorowanie działań konkurencji,

  • sprawny przepływ informacji z innymi działami Firmy i kontrahentami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Od kandydata / kandydatki na stanowisku copywritera-redaktora oczekujemy:

  • wykształcenia na poziomie technika farmacji lub wyższego, preferowane kierunki medyczne i pokrewne: dietetyka, zdrowie publiczne, analityka medyczna, biotechnologia, kosmetologia, biologia, mikrobiologia, pielęgniarstwa, chemia i inne (także studenci w trakcie ostatnich lat studiów),

  • umiejętności posługiwania się aplikacjami Pakietu MS Office (w szczególności MS Word i MS Excel),

  • doświadczenia w tworzeniu treści na strony internetowe i obsłudze CMS (mile widziane),

  • biegłości w wyszukiwaniu danych w Internecie oraz ocenie wiarygodności źródeł,

  • skrupulatności, dociekliwość, dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • szkolenia rozwijające kompetencje

  • atrakcyjny system premiowy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych m.in. karnet sportowy, prywatna opieka medyczna

  • możliwość uzyskania dofinansowania do dojazdów pracowniczych lub pomoc w relokacji

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne