Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter produktowy z językiem czeskim

SNAP OUTDOOR sp. z o.o.

  • Bojkowska 37M, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Bojkowska 37M

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie w języku czeskim opisów produktów, technologii i marek ze świata outdooru.

Nasze wymagania

  • Biegła (natywna) znajomości języka czeskiego.

  • Umiejętność sprawnego i poprawnego stylistycznie redagowania tekstów w języku czeskim.

  • Dbałość o szczegóły.

  • Aktywne zainteresowane sportem/ outdoorem.

  • Doskonała organizacja pracy własnej.

  • Znajomość języka polskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Chęć nauki o asortymencie sklepu.

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w firmie będącej liderem branży outdoorowej i jednym z największych turystycznych e-commerce w Polsce (umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B, jeśli posiadasz działalność).

  • Stabilne wynagrodzenie, premie finansowe oraz zniżki na sprzęt turystyczny.

  • Możliwość pracy z globalnymi markami, dostęp do nowych kolekcji i unikatowych produktów.

  • Niekorporacyjny klimat pracy, koleżeńską atmosferę i wsparcie kolegów.

  • Wygodne biuro w centrum Śląska z darmowym parkingiem, jadalnią, szatnią i niezbędnymi narzędziami do pracy.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Brak nadgodzin i roboczych weekendów (praca odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00).

  • Wsparcie w rozwoju osobistym, możliwość awansu, szkolenia i wyjazdy firmowe.

O nas

8a.pl, będące własnością Snap Outdoor sp. z o.o. to nie tylko marka o ugruntowanej, budowanej od ponad dwóch dekad pozycji rynkowej w segmencie outdooru. To także grupa prawdziwych pasjonatów, których zespołowa praca każdego dnia wyznacza trendy i wskazuje kierunek rozwoju branży w Polsce. Kochamy góry i robimy wszystko, co tylko się da, by tworzyć miejsce, gdzie każdy miłośnik aktywności na świeżym powietrzu będzie się czuł jak u siebie. Jeśli i Ty chcesz stać się częścią zgranej drużyny jednego z największych sklepów e-commerce w kraju, nie czekaj - zapraszamy do Teamu 8a.pl!