Oferta pracy

Copywriter/Redaktor

Black Red White S.A.

Aleje Jerozolimskie 180

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pisanie artykułów blogowych na bloga brw.pl zgodnie z zasadami SEO;

  • redagowanie już istniejących artykułów i treści i ich optymalizacja pod kątem SEO;

  • tworzenie i redagowanie form tekstowych o zróżnicowanej długości używanych na www tj.: komunikaty, opisy podstron, landing page’y, kategorii, kolekcji;

  • współpraca z działem marketingu w zakresie tworzenia copy;

  • współpraca z innymi działami organizacji w zakresie tworzenia kalendarza publikacji;

  • współpraca z agencją SEO;

  • koordynowanie publikacji artykułów eksperckich w serwisach zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • bardzo dobra znajomość zasad tworzenia treści pod SEO;

  • doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu treści digital;

  • umiejętność przeprowadzania researchu na potrzeby tworzonych artykułów;

  • znajomość trendów e-commerce/content marketing;

  • lekkość pióra i nienaganna znajomość zasad poprawnej polszczyzny;

  • podstawowa znajomość narzędzi takich jak: Google Analytics, planer słów kluczowych Google

  • Adwords, Semstorm, Senuto,

  • przesłanie portfolia lub przykładów (albo linków do) własnych publikacji będzie bardzo mile widziane.

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w stabilnej firmie, która przez ostatnie 30 lat świadomie budowała swoją pozycję rynkową,

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Możliwość awansu zawodowego

  • Troszczymy się o komfort pracy dlatego dbamy o dobór doskonałych osobowości tworzących zespół

  • Poczujesz się pewnie dzięki wieloletniemu istnieniu i doświadczeniu firmy

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie. Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce. Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

Przewiń do profilu firmy