Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter

INNPRO ROBERT BŁĘDOWSKI sp. z o.o.

3 3503 950 brutto / mies.

Rudzka 65c

Rybnik-Północ

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie opisów dla produktów wprowadzanych do oferty, na podstawie dostarczonych materiałów,

  • wsparcie działań marketingowych na poziomie opracowywania treści dla innych działów w firmie.

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad gramatyki oraz ortografii na przynajmniej bardzo dobrym poziomie,

  • zdolność wyłapywania błędów ortograficznych i literówek,

  • posiadanie minimum bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (min B2),

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • chęć do nauki i otwartość na zmiany,

  • nie wymagamy doświadczenia na tym stanowisku, jest ono mile widziane,

  • napisz do nas w odpowiedzi na to ogłoszenie — porozmawiajmy! Czekamy na Twoje CV oraz kilka słów, dlaczego chcesz dołączyć do zespołu INNPRO.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w rozbudowanym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie zatrudniającej ponad 200 osób w 5 miastach w Polsce i zagranicą,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dostęp do najnowszych technologii oraz zniżki pracownicze,

  • Pakiet benefitów, w tym dostęp do Programu MultiSport, ubezpieczenia grupowego PZU.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

INNPRO prowadzi działalność w obszarze dystrybucji produktów technologicznych.

To, co nas wyróżnia na rynku, to stały rozwój. Prowadzimy rekrutację do niemal wszystkich działów firmy, podwajając zatrudnienie z roku na rok. Obecnie firma INNPRO to ponad 200 osób. Siedziba główna firmy mieści się w Rybniku. Posiadamy również biura w Warszawie i Poznaniu oraz magazyn główny w Gliwicach.

Więcej o nas i naszych markach znajdziesz na:

innpro.pl — poznaj wszystkie nasze marki z oferty dystrybucyjnej,

dji-ars.pl — autoryzowane sklepy detaliczne DJI,

yeelight-polska.pl — smart oświetlenie w ofercie INNPRO,

viomi-polska.pl — smart home, który ułatwia codzienność,

ecoflow.com.pl — rewolucja w mobilnym zasilaniu.