Logo Pracuj.pl

Copywriter SEO

Widzialni.plO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o dzieło
  • dodatkowa / tymczasowa
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie opisów i kategorii produktowo-usługowych,
  • pisanie artykułów sponsorowanych i blogowych oraz innych – ok. 100000 zzs / miesięcznie,
  • przygotowanie treści zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Nasze wymagania

  • posiadasz udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
  • poprawność stylistyczna oraz interpunkcyjna to Twoja mocna strona,
  • wiesz na czym polega optymalizacja pod kątem SEO,
  • potrafisz pracować pod presją czasu,
  • cenisz sobie dobrą organizację pracy, jesteś otwarty/a na nowe zadania i uwielbiasz kolekcjonować doświadczenia… to właśnie Ciebie szukamy!

To oferujemy

  • umowę o dzieło, 1 miesiąc okresu próbnego
  • pełną elastyczność - pracujesz ile chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz,
  • materiały szkoleniowe z zakresu treści, SEO i marketingu internetowego,
  • regularne zlecenia dla dedykowanych klientów,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży SEO.

O nas

Jesteśmy interaktywną agencją SEO/SEM od lat specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.Poszukujemy ambitnych i chętnych do rozwoju Kandydatów posiadających ciekawe pasje. Siła naszego zespołu są ludzie, wszystko co osiągnęliśmy zawdzięczamy im.Dołącz do naszego niezwykłego teamu Widzialnych!

Copywriter SEO, dolnośląskie