Logo Pracuj.pl

Copywriter SEO

Grupa Tense Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaO firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pisanie treści wspierających pozycjonowanie: teksty SEO o strukturze dopasowanej do wymogów wyszukiwarek i nasycane słowami kluczowymi, ze śródtytułami, linkami itp.,
  • tworzenie opisów kategorii i produktów: krótkie teksty dla sklepów internetowych w atrakcyjny sposób zachęcające do zakupu, zoptymalizowane pod kątem wytycznych SEO,
  • pisanie wpisów blogowych: cykliczne publikacje na blogach naszych klientów, odpowiadające na najpopularniejsze zapytania internautów i zawierające treści poradnikowe,
  • tworzenie publikacji sponsorowanych: artykuły służące do budowania wizerunku klienta ukazujące się w mediach internetowych,

Nasze wymagania

  • świetnie jeśli możesz pochwalić się doświadczeniem w tworzeniu treści SEO, wpisów blogowych lub innych tekstów marketingowych,
  • posiadasz umiejętność poprawnego tworzenia tekstów pod względem językowym,
  • jesteś gotów pisać co najmniej 150 tysięcy znaków ze spacjami miesięcznie,
  • zawsze wywiązujesz się ze swoich obowiązków w terminie.

To oferujemy

  • umowę o dzieło lub B2B (Umowa o współpracę – z VAT lub bez),
  • pracę zdalną – nie wymagamy obecności w biurze,
  • onboarding prowadzony przez nasz Dział Content Marketingu,
  • mentoring podczas okresu próbnego,
  • szansę poszerzania warsztatu copywriterskiego poprzez udział w organizowanych przez nas webinarach,
  • cyklicznie udostępniane materiały przygotowywane przez naszych Specjalistów Content Marketingu i Copywritingu,
  • możliwość tworzenia treści wspierających SEO zarówno dla rozwijających się sklepów internetowych, jak i ogólnopolskich marek,
  • wzrost stawki wraz z poziomem zaangażowania i jakości tworzonych przez Ciebie tekstów.
  • obsługę zamówień i rozliczenia finansowe w naszym autorskim systemie przeznaczonym dla Copywriterów – umożliwia on m.in. dostęp online 24h/7, samodzielną rezerwację zamówień, kontakt ze Specjalistami z Grupy TENSE, tworzenie tekstów,
  • dostęp do jasnych, szczegółowych wytycznych do realizowanych treści,
  • wsparcie na każdym etapie tworzenia treści.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Grupa Tense Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Grupa TENSE Polska – jesteśmy mistrzami świata i Europy w pozycjonowaniu. W 2021 roku zdobyliśmy złoto w konkursie branżowym European Search Awards w kategorii Best Low Budget Campaign. W 2020 zajęliśmy pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie Global Search Awards. Obie nagrody otrzymaliśmy w uznaniu za niestandardowe podejście do strategii i doskonałe wyniki kampanii dla naszych Klientów.

Jesteśmy drugą najlepszą agencją marketingową roku 2020 w konkursie Global Agency Awards oraz jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe i Financial Times 2018 i 2019! Zostaliśmy wyróżnieni m.in. tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”, a także znaleźliśmy się w rankingu Gazele Biznesu 2018 i 2019.

Copywriter SEO, łódzkie