Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182.)”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter / SEO Manager

Diagnosis S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii SEM/SEO oraz koordynowanie działań z tym związanych

  • Link building

  • Analiza fraz kluczowych

  • Tworzenie, optymalizacja i analiza treści SEO

  • Współtworzenie opisów produktów i kategorii

  • Wsparcie zespołu w innych działaniach marketingowych

  • Edycja i rozbudowa istniejących stron

  • Współpraca z marketing managerem i realizacja zleconych zadań

  • Merytoryczne wsparcie członków zespołu pod kątem zagadnień z zakresu SEO

Nasze wymagania

  • Wiedza i doświadczenie w SEO oraz tworzeniu contentu

  • Znajomość narzędzi wspierających optymalizację stron internetowych

  • Terminowość, kreatywność, samodzielność

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie

  • Znajomość narzędzi branżowych tj. Google Search Console, Ahrefs, Senuto

  • Znajomość i obsługa CMS Wordpress

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opieka medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Ubezpieczenie grupowe i kartę sportową

  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak: telefon, notebook

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Rabat pracowniczy na firmowe produkty

Firma DIAGNOSIS S.A. jest producentem testów diagnostycznych OTC, wyrobów medycznych, suplementów diety oraz wyłącznym dystrybutorem produktów marki Equalan Pharma Europe na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania proszone o przesłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj". Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.