Oferta pracy

Copywriter SEO

Widzialni.pl

  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o dzieło
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Towarowa 35

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • tworzeniem opisów i kategorii produktowo-usługowych,

  • pisaniem artykułów sponsorowanych i blogowych oraz innych – ok. 100000 zzs / miesięcznie,

  • przygotowaniem treści zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Nasze wymagania

  • posiadasz udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny),

  • poprawność stylistyczna oraz interpunkcyjna to Twoja mocna strona,

  • wiesz na czym polega optymalizacja pod kątem SEO,

  • potrafisz pracować pod presją czasu,

  • cenisz sobie dobrą organizację pracy, jesteś otwarty/a na nowe zadania i uwielbiasz kolekcjonować doświadczenia… to właśnie Ciebie szukamy!

To oferujemy

  • umowę o dzieło, 1 miesiąc okresu próbnego

  • pełną elastyczność - pracujesz ile chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz,

  • materiały szkoleniowe z zakresu treści, SEO i marketingu internetowego,

  • regularne zlecenia dla dedykowanych klientów,

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży SEO.

Jesteśmy interaktywną agencją SEO/SEM od lat specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

Poszukujemy ambitnych i chętnych do rozwoju Kandydatów posiadających ciekawe pasje. Siła naszego zespołu są ludzie, wszystko co osiągnęliśmy zawdzięczamy im.

Dołącz do naszego niezwykłego teamu Widzialnych!

Przewiń do profilu firmy