Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter SEO

SolarSpot Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie artykułów content marketingowych pod kątem SEO

  • ścisła praca z działem marketingu

  • tworzenie treści na: landing page, bloga, portal branżowy, materiały reklamowe oraz ghost writing

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu Office oraz narzędzi Google Drive i Google Docs.

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • angielski poziom podstawowy w piśmie i mowie

  • znajomość poprawnej polszczyzny

  • tzw. „Lekkie pióro”

  • energia, entuzjazm i pasja do pracy copywriterskiej.

Mile widziane

  • Znajomość prawidłowej struktury treści, hierarchii nagłówków, rozumienie linkowania wewnętrznego na dany anchor

  • Znajomość narzędzia Surfer SEO

  • Zainteresowania zorientowane na digital marketing

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Portfolio

To oferujemy

  • stałą współpracę w oparciu o wybraną formę zatrudnienia

  • dużą samodzielność, możliwość inicjowania i wdrażania własnych rozwiązań.

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym, zgranym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

SolarSpot Sp. z o.o.

SolarSpot – wiodąca firma na rynku odnawialnych źródeł energii, dostarczająca nowoczesne produkty energetyczne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, szuka ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do udziału w ekspansji rozwiązań OZE na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy