Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter SEO z językiem niemieckim

FESTFLOOR

6 0007 500 brutto / mies.
  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Do naszego zespołu poszukujemy osoby do tworzenia i optymalizacji treści. Posiadamy już rozwiniętą polską markę Festfloor, a teraz zaczynamy rozwijać nasz nowy brand na rynek niemiecki. Poszukujemy osoby, która wspomoże nas przy tworzeniu treści dla obu marek.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie i optymalizacja treści na stronie, blogu social mediach itp

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i wniknięcie w temat związany z wykańczaniem wnętrz.

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1 - umiejętność swobodnego pisania artykułów w języku niemieckim

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • lekkie pióro

  • mile widziane skille SEO, UX writerskie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (3-4 dni w tygodniu praca zdalna, 1-2 dni w biurze

  • Praca w zespole 30-35 lat

  • Przekażemy Ci naszą wiedzę oraz niezbędny ekwipunek potrzebny do efektywnej pracy w postaci komputera, wygodnego krzesła i wielu innych.

O nas

Festfloor to producent mikrocementu - systemu do dekoracyjnego wykańczania posadzek i ścian. Jesteśmy obecni na rynku od 2016 roku. Cały czas rozwijamy się, doskonalimy nasze produkty i wprowadzamy nowe wygodniejsze rozwiązania, by aplikacja mikrocementu była jeszcze łatwiejsza. Dbamy o obsługę klienta bo wierzymy, że mikrocement to trend, który szybko nie przeminie. Siedziba biura znajduje się w Pruszkowie.