Oferta pracy

Copywriter - social media

EANHUNTER sp. z o.o.O firmie

  • Grunwaldzka 235
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

EANHUNTER sp. z o.o.

Grunwaldzka 235

Bydgoszcz

EANHUNTER Sp. z o.o. właściciel serwisu hvacpr.pl, największego polskiego portalu w branży HVACR poszukuje osoby na stanowisko: Copywriter + obsługa Social Media

Zakres obowiązków:

Tworzenie treści

  • tworzenie i redagowanie tekstów technicznych z branży HVACR - treści do katalogów, folderów, ulotek, artykułów, produktów, filmów itp.

Social Media

  • prowadzenie kanałów w ciekawy i angażujący sposób
  • koordynacja konkursów
  • monitoring i analiza działań
  • obsługa kampanii

Strony WWW

  • umieszczanie treści na stronach www

Szukamy osoby, która posiada:

  • wysokie umiejętności językowe (lekkie pióro, doświadczenie w pisaniu przekazów marketingowych)
  • bardzo dobrą znajomość poprawnej polszczyzny
  • zdolności kreatorskie i umiejętności redagowania tekstów
  • znajomość rynku mediów społecznościowych
  • biznesowe podejście w kontekście podejmowanych działań
  • komunikatywną znajomość j. angielskiego
  • posiada minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • jest odpowiedzialna, sumienna, dokładna i terminowa

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat, stacjonarnie w Bydgoszczy
  • ciekawą pracę, niosącą za sobą wyzwania
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dobrą atmosferę w biurze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy