Oferta pracy

Copywriter Social Media

LPP S.A.

  • Łąkowa 39a, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

LPP S.A.

Łąkowa 39a

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie ciekawego, angażującego, oryginalnego copy dotyczącego kolekcji i akcji promocyjnych z przeznaczeniem m.in. do newsletterów, postów w Social Media, reklam oraz na stronę internetową marki Reserved,

  • Kompletowanie tłumaczeń treści marketingowych na rynki zagraniczne, współpraca z grafikami,

  • Badanie specyfiki poszczególnych zagranicznych grup docelowych i zgodna z tym personalizacja contentu,

  • Udział w projektach związanych z komunikacją marki Reserved w obu kanałach: Online i Offline,

  • Audyt i korekta treści na stronie internetowej.

Nasze wymagania

  • Posiadasz ’lekkie pióro’, jesteś kreatywna/y, wiesz jak zwrócić uwagę klienta i poprawić jego doświadczenia,

  • Śledzisz trendy modowe, potrafisz opisać odzież na podstawie fotografii, przewidujesz słowa kluczowe,

  • Znasz doskonale zasady pisowni języka polskiego (gramatyka, ortografia, interpunkcja),

  • Posługujesz się programem Excel - uzupełnianie, sortowanie danych, umieszczanie zdjęć, formatowanie tekstu i tabel,

  • Rozumiesz, czym jest SEO i potrafisz budować treści na strony internetowe.

To oferujemy

  • Pakiet relokacyjny pomagający w decyzji o przeprowadzce,

  • E-kupony zniżkowe na zakupy w sklepach online i offline marek LPP, którymi można się dzielić,

  • Przyjazna, swobodna atmosfera w zespole, otwarta komunikacja,

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań i narzędzi,

  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów,

  • Dofinansowanie do studiów kierunkowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie

LPP S.A.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy