Oferta pracy

Copywriter Social Media - marka Reserved

LPP S.A.

  • Łąkowa 39, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

LPP S.A.

Łąkowa 39

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie ciekawego, angażującego, oryginalnego copy dotyczącego kolekcji i akcji promocyjnych z przeznaczeniem m.in. do newsletterów, postów w Social Media, reklam oraz na stronę internetową marki Reserved,

  • Kreowanie słowem wizerunku marki w mediach społecznościowych, dbanie o spójność w zakresie identyfikacji marki, współpraca z grafikami,

  • Kompletowanie tłumaczeń treści marketingowych na rynki zagraniczne,

  • Badanie specyfiki poszczególnych zagranicznych grup docelowych, sprawdzanie ich nawyków zakupowych i zgodna z tym personalizacja contentu,

  • Udział w projektach związanych z komunikacją marki Reserved w obu kanałach: Online i Offline,

  • Audyt i korekta treści na stronie internetowej by zapewnić klientowi najłatwiejszy odbiór informacji, a w razie posiadania umiejętności analiza interfejsu strony www.

Nasze wymagania

  • Posiadasz ’lekkie pióro’, jesteś kreatywna/y, wiesz jak zwrócić uwagę klienta i poprawić jego doświadczenia,

  • Pracowałaś/eś na podobnym stanowisku - mile widziane w branży fashion,

  • Śledzisz trendy modowe, potrafisz opisać odzież na podstawie fotografii, przewiduje słowa kluczowe,

  • Znasz doskonale zasady pisowni języka polskiego (gramatyka, ortografia, interpunkcja),

  • Myślisz nieszablonowo, stawiasz pytania i szukasz rozwiązań zorientowanych na klienta,

  • Posługujesz się programem Excel - uzupełnianie, sortowanie danych, umieszczanie zdjęć, formatowanie tekstu i tabel,

  • Rozumiesz czym jest SEO i potrafisz budować treści na strony internetowe,

  • Znasz język angielski na poziomie B2+, potrafisz tworzyć teksty przyciągające uwagę w języku angielskim.

Mile widziane

  • Posiada zainteresowania w kierunku UX/UI.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie we wciąż rozwijającym się zespole e-commerce,

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • Pracę w centrum Gdańska, w nowoczesnym biurze oddanym do użytku w 2021 roku,

  • Restauracja Brunch & Lunch w siedzibie głównej firmy,

  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz,

  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią (sprawdź! IG: discoverlpp),

  • Wpływ na odbiór marki Reserved na polskim i 28 zagranicznych rynkach,

  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,

  • E-kupony zniżkowe na zakupy online i offline w sklepach marek LPP, którymi można się dzielić,

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników,

  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów,

  • Subskrypcję platformy eTutor do samodzielnej nauki języków obcych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie

  • owocowe czwartki

  • prezenty świąteczne

LPP S.A.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 24 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy