Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter - Specjalista ds. content marketingu

Gandalf Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie intrygujących treści na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • Tworzenie tekstów i wsparcie komunikacji w social media

  • Tworzenie notek prasowych i wsparcie w działaniach PR

  • Prowadzenie bloga marki Gandalf.com.pl

  • Optymalizacji tekstów pod kątem widoczności w wyszukiwarce według wytycznych

  • Współudział w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowej i promocji marki

Nasze wymagania

  • Pasja pisania i tworzenia

  • „Lekkie pióro” oraz doświadczenie w profesjonalnym lub amatorskim pisaniu treści krótszych i dłuższych

  • Znajomość social mediów

  • Systematyczność, samodzielność i inicjatywa

  • Szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu treści w Internecie

  • Znajomość zagadnień SEO

  • Doświadczenie w pracy w marketingu internetowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub niepełny etat (jesteśmy częściowo elastyczni), umowę zlecenie lub B2B

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wśród młodych zaangażowanych osób

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zniżki na cały asortyment w naszym sklepie

O nas

Jesteśmy jednym z czołowych sklepów w polskiej branży e-commerce. Zajmujemy się sprzedażą produktów m.in. z branży księgarskiej, muzyki, gier i filmów w celu zapewnienia naszym klientom jak najszerszej oferty. W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. content marketingu.

Jeśli uwielbiasz tworzyć treści, lubisz wyzwania i interesujesz się marketingiem, dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy osób, które swoją pracą oraz pomysłami pomogą nam zapaść w pamięć Internautów i przyczynią się do dalszych sukcesów sklepu. Chcemy, aby osoba na tym stanowisku rozwijała się wraz z firmą podczas długotrwałej współpracy.

Zapraszamy do naszego łódzkiego biura, gdzie będziesz pracować w miłej atmosferze nad wzmocnieniem komunikacji marketingowej.