Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter – Specjalista ds. Content Marketingu

Giacomo Conti O firmie

  • Kopanina 54, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Giacomo Conti

Kopanina 54

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie atrakcyjnych i angażujących treści, opisów i artykułów według wytycznych SEO dla różnych kanałów komunikacji;

  • Kreowanie koncepcji;

  • Tworzenie i redagowanie treści do szeroko pojętej komunikacji

  • Regularna współpraca z działem produktowym

  • Opieka nad stroną www - aktualizowanie oferty, analiza ekspozycji produktów, proponowanie zmian, zarządzanie treścią

  • Analiza nowych rozwiązań na rynku w zakresie marketingu oraz analiza konkurencji

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień SEO

  • Mile widziane doświadczenie w branży Fashion

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przyjazną atmosferę pracy w super zespole i inspirującym miejscu

  • Ekscytującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Mnóstwo niecodziennych projektów

  • Zniżki na zakup produktów Giacomo Conti

  • Pakiet Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

JEŻELI

■ Masz lekkie pióro, a twoje teksty są w stanie porywać tłumy

■ Umiesz zaangażować odbiorców stworzonych treści

■ Jesteś osobą odpowiedzialną oraz samodzielną w realizacji powierzonych zadań

■ Wielozadaniowość to Twoje drugie imię

■ Nie boisz się wyzwań kreatywnych

■ Skuteczny research nie ma przed Tobą tajemnic

■ Jesteś otwarty na rozwój oraz ciągłe zdobywanie nowej wiedzy

■ Nie brakuje Ci odwagi, energii, pozytywnego myślenia i pasji

Jeśli widzisz się wśród młodych ludzi, którzy wzajemnie się inspirują i stale rozwijają - nasz zespół jest zdecydowanie dla Ciebie!

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI

Uczymy się od siebie nawzajem i staramy się odkrywać nowe, nieznane dotąd ścieżki, a dzięki wzajemnemu wsparciu zawsze dobijamy do celu!