Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter - Specjalista ds. contentu i social media

KATMANDU S.C. PAWEŁ KOZIK, SZYMON KOZIK

4 1505 150 brutto / mies.
  • Proszówki (pow. bocheński)

    Proszówki (pow. bocheński), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i optymalizacja treści zgodnie z wytycznymi SEO;

  • Kreowanie treści do mediów społecznościowych pod kątem budowania zaangażowania i zasięgów w oparciu o stworzony wcześniej kalendarz contentowy;

  • Przygotowywanie treści do materiałów marketingowych, sprzedażowych i newsletterów;

  • Monitorowanie rynku w zakresie social media (aktualne trendy, konkurencja);

  • Analiza i optymalizacja prowadzonych działań i raportowanie osiągniętych wyników.

Nasze wymagania

  • Lekkie pióro, znajomość zasad języka polskiego;

  • Mile widziane doświadczenie w pisaniu tekstów blogowych, opisów na strony www;

  • Znajomość dobrych praktyk optymalizujących treści na potrzeby SEO;

  • Doświadczenie w prowadzeniu profili social media (Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest), tworzeniu contentu i moderacji;

  • Znajomość narzędzi i aktualnych trendów z zakresu social media.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (8-16);

  • Onboarding - pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko;

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;

  • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji;

  • Finansowanie szkoleń i kursów;

  • Premie uznaniowe oraz okresowe;

  • Pozytywną i przyjazną atmosferę pracy;

  • Spotkania integracyjne;

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;

  • Nielimitowaną kawę z ekspresu oraz orzeźwiającą wodę z bul-bula;

  • Bezpłatny parking dla pracowników;

  • Brak dress code’u.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy polskim producentem mebli z drewna. Drewniane meble to coś co kochamy i wkładamy w nie całe nasze serce. Nasza siedziba znajduje się w Proszówkach koło Bochni.

Przewiń do profilu firmy