Oferta pracy

Copywriter – specjalista ds. marketingu internetowego

.mdd sp. z o.o.

  • Toruńska 33, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Toruńska 33

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie opisów produktów na potrzeby strony internetowej,

  • tworzenie i optymalizacja treści sklepów internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych,

  • tworzenie treści na bloga marki,

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej,

  • wsparcie przy realizacji innych projektów komunikacji marketingowej.

Nasze wymagania

  • lekkie pióro – umiejętność tworzenia angażujących tekstów,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • znajomość aktualnych trendów w obszarze marketingu internetowego,

  • kreatywność,

  • doskonała znajomość gramatyki i interpunkcji, dbałość o szczegóły, poczucie estetyki,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w nowoczesnym biurowcu urządzonym w najwyższym standardzie,

  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • przyjazną i życzliwą atmosferę,

  • planowanie i pomoc w rozwoju kariery

  • grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

.mdd sp. z o.o. zajmuje czołowe miejsce wśród producentów w segmencie mebli biurowych. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w aranżacji nowoczesnego biura, a produkty .mdd z dużym powodzeniem znajdują odbiorców na całym świecie. W chwili obecnej sprzedaż prowadzona jest już na 60 rynkach międzynarodowych i stale rośnie. .mdd to Firma Godna Zaufania oraz zwycięzca w rankingu dla najbardziej dynamicznych polskich firm z regionu kujawsko-pomorskiego w 2016 roku.

Przewiń do profilu firmy