Oferta pracy

Copywriter - Specjalista ds. PR

PLANIKA sp. z o.o.O firmie

PLANIKA sp. z o.o.

Bydgoskich Przemysłowców 10

Bydgoszcz

Praca u nas to szansa na dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii oraz ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w unikalnych projektach międzynarodowych.

W Planice od lat tworzymy zaawansowane technologiczne rozwiązania z ogniem i współpracujemy z architektami na całym świecie. Nasza nowa marka Sayoli zajmuje się wdrażaniem rozwiązań do sterylizacji powietrza, a także innych produktów do poprawy jakości życia.

W związku z dynamicznym rozwojem Planika Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • tworzenie wysokiej jakości tekstów;
  • selekcja kanałów publikacji,  wykorzystanie mediów społecznościowych w szerokiej komunikacji z otoczeniem

Wymagania:

  • masz lekkie pióro
  • sprawnie korzystasz z narzędzi PR
  • masz wykształcenie wyższe  lub doświadczenie jako dziennikarz
  • masz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • luźną atmosferę bez sztywnym struktur i kierowników;
  • prężnie działający dział Marketingu
  • pracę w nowoczesnym biurze na terenie Parku Przemysłowego w Bydgoszczy
  • realny wpływ na działania firmy;
  • międzynarodowe środowisko pracy;

wyślij swoją aplikację!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy