Oferta pracy

Copywriter

Pozzani Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Płaska 36
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Pozzani Polska Sp. z o.o.

Płaska 36

Toruń

Jesteś osobą, która uwielbia pisać, tworzyć kreatywne treści, nie gubi przecinków i potrafi poprawnie i świadomie władać językiem polskim? Chętnie będziesz z nami tworzyć opisy produktów? Jeśli tak, to jesteś osobą, której poszukujemy! Mamy dla Ciebie pracę pełną wyzwań dla jednego z największych w Europie dystrybutorów filtrów do wody i akcesoriów do ekspresów ciśnieniowych. Twoim zadaniem będzie tworzenie kreatywnych opisów produktów i wprowadzanie ich do naszego sklepu internetowego filtrosfera.pl

Copywriter

Opis stanowiska:

  • pisanie, pisanie, pisanie i…. tworzenie unikalnych opisów produktów,
  • wprowadzanie produktów do sklepu internetowego,
  • redagowanie i sprawdzanie tekstów reklamowych,
  • edycja treści na stronach www,
  • czuwanie nad jakością treści na platformach sprzedażowych.

Wymagania:

  • „lekkie pióro” (weryfikowane podczas rozmowy),
  • doskonała znajomość zasad polskiej ortografii i interpunkcji,
  • znajomość pisania językiem korzyści,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • głowa pełna pomysłów :)

Oferujemy:

  • długoletnie zatrudnienie i umowę o pracę,
  • pakiet medyczny i ubezpieczenie,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • twórczą atmosferę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim,
  • dobrą kawę bez limitów!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy