Oferta pracy

Copywriter w Teamie Kreatywnym

Komunikacja Plus GroupO firmie

  • Plac Solny 16, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Komunikacja Plus Group

Plac Solny 16

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie idei kreatywnych i kreacji od podstaw – od strategii contentowych, digitalowych po kampanie 360

  • Tworzenie prezentacji i prezentowanie pomysłów przed klientem

  • Nadzór kreatywny and przebiegiem przygotowań i realizacji kampanii (uczestnictwo w procesie od briefu po egzekucję)

  • Bliska współpraca z zespołami w ramach całej Grupy Komunikacja Plus (udział w projektach zintegrowanych)

  • Odpowiedzialność za projekty, idee kreatywne i umiejętność ich obrony

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w agencji reklamowej (lub na podobnym stanowisku) w projektach digitalowych

  • Operujesz na insightach i ideach kreatywnych

  • Możesz pochwalić się portfolio projektów, pokazujące umiejętności tworzenia projektów opartych na ideach kampanii

  • Znasz świat digital marketingu i swobodnie się poruszasz w różnych kanałach komunikacji,

  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie

  • Cechuje Cię pozytywne nastawienie i chęć do pracy w zespole

  • Jesteś wszechstronny/-na i kreatywny/-a

  • Sumienność i dokładność to Twoje drugie imię

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Biuro w dogodnej lokalizacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • karty przedpłacone

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Kafeteria MyBenefit

  • opieka psychoterapeutyczna w czasie pandemii

Wiecie, co łączy Grupę Komunikację Plus, Titanica i Władcę Pierścieni: Powrót Króla? Na gali Złotych Spinaczy 2020 uzyskaliśmy tyle samo nagród, ile te dwa filmy Oscarów! 11 spinaczy trafiło na naszą półkę!

A co więcej… otrzymaliśmy również Tytanowy Spinacz za największą liczbę przyznanych nagród! Po raz kolejny pokazaliśmy, że w grupie siła – zwłaszcza w Grupie Komunikacja Plus!

Przewiń do profilu firmy