Oferta pracy

Copywriter

SEMSTORM International Sp. z o.o.O firmie

SEMSTORM International Sp. z o.o.

Walczyka 7

Warszawa

SEMSTORM to uznane polskie narzędzie wspierające skuteczny marketing w wyszukiwarkach. Od 2013 roku dostarczamy klientom zaawansowanych analiz i precyzyjnych wskazówek w zakresie SEO, SEM i content marketingu. Pomagamy marketerom, agencjom i branży e-commerce w codziennych działaniach promocyjnych. Zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni, SEMSTORM jest laureatem takich branżowych nagród jak Aulery czy Ekomersy. Zaufało nam prawie 50 000 użytkowników. Wprowadzamy nowoczesne rozwiązania w segmencie big data czy natural language processing. Stawiamy przede wszystkim na satysfakcję naszych klientów, ale nie boimy się przy tym (szalonych) eksperymentów. Poszukujemy osoby z lekkim piórem, do wzmocnienia działu marketingu, na stanowisko copywritera.

Copywriter

Opis stanowiska:

Na stanowisku copywritera będziesz odpowiedzialny za… tworzenie treści różnego rodzaju oraz wsparcie pozostałych osób w firmie.

  • Przygotowywanie tekstów promocyjnych, artykułów eksperckich, case studies, notek prasowych, opisów produktów, e-booków, raportów branżowych, poradników, scenariuszy do materiałów video i innych treści – jesteśmy otwarci także na Twoje propozycje!
  • Korekta i redakcja treści przygotowanych przez inne osoby.
  • Wsparcie w tworzeniu ofert sprzedażowych i marketingowych (mailingi, ulotki, reklamy).
  • Redagowanie i optymalizacja tekstów pod wyszukiwarki internetowe, znajdowanie słów kluczowych i tematów artykułów.
  • Udział w tworzeniu i rozwoju marki wiodącego gracza na rynku.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny.
  • Doskonała umiejętność korzystania z pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Zdolność do pisania poprawnych merytorycznie tekstów i wprawa w wyszukiwaniu specjalistycznych informacji w internecie.
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie.
  • Samodzielność oraz kreatywność w działaniu, „głowa pełna pomysłów”.
  • Znajomość angielskiego przynajmniej na poziomie B2 (średniozaawansowany).

Mile widziane:

  • Znajomość podstaw SEO (w razie potrzeby nauczymy Cię tego – będziesz pracować z praktykami, którzy są gotowi i chętni do przekazania dalej swojej wiedzy).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i w tworzeniu tekstów promocyjnych.
  • Praktyka w pracy w obszarze PR lub content commerce.
  • Umiejętność redagowania i korekty tekstów w języku angielskim.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 3 000 do 4 000 netto w zależności od umiejętności i doświadczenia.
  • Udział w najważniejszych konferencjach branży e-commerce i SEO.
  • Pracę w nagradzanym startupie dla największych marek na rynku.
  • Stały rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w młodym zespole otwartym na kreatywne pomysły i „szalone” eksperymenty.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.
  • Elastyczne godziny pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy