Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter

EFECTOWNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Grójecka 1/3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

EFECTOWNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Grójecka 1/3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie artykułów sponsorowanych, blogowych,

  • pisanie tekstów reklamowych,

  • tworzenie wpisów w mediach społecznościowych,

  • wstawianie publikacji na blogi oparte o system wordpress,

  • edycja i opieka nad wizytówkami Google Moja Firma.

Nasze wymagania

  • Lubisz pisać i wychodzi Ci to całkiem sprawnie.

  • Znasz podstawowe zasady SEO i dobre praktyki tworzenia treści reklamowych.

  • Umiesz przeprowadzać research i nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu pisanie tekstów na tematy, z którymi stykasz się pierwszy raz.

  • Cechuje Cię kreatywność i umiejętność dopasowania języka do charakteru przekazu.

  • Znasz zasady pisowni i tworzysz teksty bez błędów, gotowe do publikacji i zrozumiałe dla odbiorcy.

  • ZAANGAŻOWANIE i umiejętność organizacji swojej pracy to Twoje drugie imię ;-)

  • Doświadczenie poparte minimum rocznym zatrudnieniem na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi Surfer SEO, Senuto, Ahrefs,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Jesteśmy agencją marketingową, która od 2017 roku nieprzerwanie pomaga przedsiębiorcom w skutecznym pozycjonowaniu stron internetowych. Nie jesteśmy wielką korporacją, a w naszej pracy cenimy elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. W końcu nie każdy ma takie same oczekiwania, prawda? Doskonale to rozumiemy, dlatego nasze działania dostosowujemy do potrzeb konkretnego zleceniodawcy, bazując przy tym na naszym wieloletnim doświadczeniu w pozycjonowaniu stron www oraz marketingu internetowym.

Nie boimy się wyzwań. Swoje usługi kierujemy do firm z całej Polski. Nie ma dla nas żadnych barier, w końcu nowoczesna technologia pozwala na szybkie kontaktowanie się między sobą, nawet gdy znajdujemy się na dwóch różnych krańcach kraju.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe:

MIEJSCE PRACY:

Biuro w Warszawie (ul. Grójecka 1/3), aktualnie ze względu na sytuację częściowo pracujemy zdalnie 🙂. Jednakże należy mieć na uwadze fakt, że docelowo jest to praca stacjonarna w biurze w Warszawie.

Forma współpracy:

Umowa o pracę bądź umowa B2B - Jeśli już pracowałeś na stanowisku copywritera i świetnie się w tym czujesz proponujemy umowę na okres próbny. Jeśli współpraca będzie przebiegała zadowalająco, istnieje możliwość stałego zatrudnienia.

„Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk „Aplikuj”. Mile widziane dołączenie tekstu próbnego (nie zostanie on nigdzie opublikowany, ma jedynie dać nam próbkę Twoich możliwości).”

Odezwiemy się do wybranych osób. Wszelkie kwestie formalne oraz finansowe zostaną dopasowane indywidualnie, przede wszystkim w oparciu o doświadczenie, kwalifikacje i umiejętności, podczas rozmowy z wybranymi kandydatami.