Oferta pracy

Copywriter

SUNDOSE sp. z o.o.O firmie

  • Przasnyska 6A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SUNDOSE sp. z o.o.

Przasnyska 6A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Aktualnie rozbudowujemy nasz zespół Marketingu, który tworzy i testuje wyselekcjonowane ścieżki

komunikacji, budując świadomość klientów w odpowiednim czasie, miejscu i formie.

Uwielbiasz pisać, znasz się na komunikatach sprzedażowych, żonglowanie treściami w różnych

kanałach online przychodzi Ci z lekkością i szukasz dynamicznego zespołu, aby móc wyszaleć się ze

swoimi pomysłami? To szukamy właśnie Ciebie na stanowisko Copywriter - osoby z

doświadczeniem w pisaniu treści marketingowych, potrafiąca pracować w zespole, która bierze

odpowiedzialność za projekty oraz wspólnie z zespołem będzie opracowywać innowacyjne oraz

kreatywne sposoby komunikacji w różnych kanałach marketingowych.

Twoje codzienne zadania:

● opracowywanie oraz realizacja koncepcji kreatywnych na potrzeby projektów;

● tworzenie tekstów do rozmaitych form digitalowych (display, SoMe organic, SoMe

Performance)

● tworzenie komunikacji w automatycznej ścieżce mailingowej oraz kampaniach mailingowych

● pracy na insightach i ideach kreatywnych

● pisanie treści na stronę we współpracy z działem Product oraz UX/UI

● pisanie artykułów tematycznych związanych ze zdrowiem, lifestyle, suplementacją

● wypracowanie TOV marki wraz z zespołem marketingowym i produktowym

● przeprowadzanie burzy mózgów i wypracowanie kreatywnych koncepcji

● współudział w planowaniu oraz prowadzenie testów A/B w performance marketing

● pisanie treści w języku angielskim oraz polskim

● ścisła współpraca z zespołem Marketingowym, Produktowym, Operacyjnym oraz Customer

Care

● odpowiedzialność za treści w innych językach niż polski / angielski oraz zarządzanie freelancerami, wypracowując najlepszy model współpracy z osobami z zewnątrz

● zarządzanie narzędziem Lokalise i treściami w nim zawartymi

Nasze wymagania

  • posiadasz m.in. 3 letnie doświadczenie w pisaniu treści marketingowych (sprzedażowych)

  • potrafisz pisać krótkie i dłuższe formy reklamowy, a treści Twoich artykułów wbijają w fotel

  • doskonale znasz zasady stylistyczne i ortograficzne języka polskiego oraz językaangielskiego

  • masz doświadczenie w tworzeniu copy pod kampanie sprzedażowe online, a lejek sprzedażowy w performance marketing nie jest dla Ciebie niczym nowym

  • potrafisz dobrze zorganizować sobie pracę i odpowiednio ustalić priorytety

  • praca pod presją czasu nie jest dla Ciebie straszna

  • umiesz pracować w zespole

  • dokładność, skrupulatność i terminowość masz we krwi

  • jesteś osobą kreatywną i potrafisz wziąć rzeczy w swoje ręce

  • dobrze znasz pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint) lub Google G Suite

  • posiadasz udokumentowane portfolio, którym się nam pochwalisz

Mile widziane

  • znasz podstawy i zasady pozycjonowania stron SEO

  • masz doświadczenie w tworzeniu copy pod e-mail marketing

  • wiesz co to jest CRO i nie boisz się wykorzystywać swojej wiedzy

  • masz doświadczenie w branży health & beauty

  • zarządzanie zespołem i projektami nie jest Ci obce

To oferujemy

  • dowolną formę współpracy (UoP/B2B)

  • atmosferę pracy pełną zaufania i swobody

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej (aktualnie całkowicie zdalnie ze względu na pandemię)

  • dobrze zlokalizowane biuro na warszawskim Żoliborzu

  • kulturę firmy pełną wzajemnego szacunku i zaufania z startupowym charakterem

  • rozwój wielu kompetencji pod skrzydłami bardzo doświadczonych head'ów

Sundose to pierwsza prawdziwie spersonalizowana i kompleksowa mieszanka suplementów. Dopasowujemy, mieszamy i dostarczamy wszystkie potrzebne składniki odżywcze w zaledwie jednej, dziennej dawce. Nasze suplementy to alternatywa dla przestarzałej, masowo produkowanej suplementacji. Sundose opiera się na czterech fundamentach: indywidualność, kompleksowość,

łatwość w przyjmowaniu i czystość składu, dzięki czemu mówimy o suplementacji drugiej generacji .

Przewiń do profilu firmy

Szczegóły oferty:

  • Start — od zaraz

  • Długość kontraktu — nieokreślony

  • Płatny urlop — tak

  • Możliwość pracy zdalnej — okazjonalnie

  • Elastyczne godziny pracy — tak