Oferta pracy

Copywriter

GOLDENSUBMARINEO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie kreacji digitalowych pod konkretne platformy i kampanie

  • Tworzenie treści do social mediów dla obsługiwanych klientów

  • Tworzenie mailingów, treści notek prasowych, komunikatów

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2 letniego doświadczenia w reklamie

  • Kreatywnego, lekkiego pióra i dobrego wysławiania się

  • Dosłownie umiejętności nieszablonowego myślenia

  • Doświadczenia w tworzeniu kreacji digital i ATL

  • Otrzaskania z trendami w social mediach

  • Umiejętności pracy z briefem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom

  • Wyzwanie zawodowe i możliwość rozwoju – przy projektach dla największych marek w Polsce

  • Pracę w zaangażowanym zespole, który pomaga sobie nawzajem i dzieli się wiedzą

  • Pakiet opieki medycznej VIP z możliwością rozszerzenia go na całą rodzinę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu