Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Klinika Miracki s.c.

Copywriter

Klinika Miracki s.c.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie tematycznych tekstów content marketingowych,

  • tworzenie publikacji z uwzględnieniem wymogów SEO oraz wymagających researchu,

  • redagowanie i uaktualnianie tekstów i artykułów na stronie firmowej www,

  • aktywna współpraca w przygotowywaniu komunikacji marketingowej i medialnej w mediach tradycyjnych i internetowych.

Nasze wymagania

  • pasji, zaangażowania i radości z tworzenia publikacji,

  • doświadczenia w tworzeniu tematycznych tekstów content marketingowych,

  • perfekcyjnej zdolności tworzenia logicznych i ciekawych dla czytelnika tekstów,

  • doskonałej znajomości języka polskiego,

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • umiejętności tworzenia publikacji z uwzględnieniem wymogów SEO,

  • wyczucia w dopasowywaniu treści do celów marketingowych i sprzedażowych,

  • chęci i umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy merytorycznej,

  • znajomości branży medycyny estetycznej (mile widziana),

  • wykształcenia wyższego – kierunek polonistyka (warunek konieczny),

  • min. 2 lat doświadczenia po stronie agencji lub w dziale marketingu,

  • znajomości języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w nowatorskiej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • dużą dawkę wiedzy i możliwość jej sukcesywnego poszerzania,

  • pakiet szkoleń z zakresu produktów, zabiegów, urządzeń oraz najnowszej technologii z zakresu medycyny estetycznej,

  • pracę w przyjaznym środowisku w towarzystwie osób pozytywnie nastawionych do życia,

  • pracę w trybie stacjonarnym - biuro w Warszawie, w dogodnej lokalizacji,

  • umowę o pracę,

  • realny wpływ na kształtowanie wizerunku firmy,

  • atrakcyjne zniżki na zabiegi.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin