Oferta pracy

Copywriter

ADMAD LIMITEDO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ADMAD LIMITED

Ludwika Idzikowskiego 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Działamy w branży Health & Beauty i poszukujemy osoby, która tak jak my, lubi kreować zdrowe nawyki i przyczyniać się do lepszego samopoczucia innych. Pracujemy w zgranym zespole, gdzie wymiana pomysłów i inspiracji to chleb powszedni a każdy z członków odpowiedzialnie realizuje swoje zadania. Nasze środowisko pracy jest dynamiczne, ilość realizowanych zadań dość duża, a nieodzownym narzędziem pracy jest kalendarz i lista zadań. Lubimy bujać w chmurach, po to by mieć lepszy widok na skuteczne dotarcie do odbiorców.

Główne zadania:

• Współuczestnictwo w budowaniu strategii marketingowych;

• Tworzenie copy do materiałów marketingowych dla nowo powstającej marki z sektora health&beauty;

• Przygotowywanie treści stron internetowych i opisów produktów dla kosmetyków oraz suplementów diety;

• Kreowanie sloganów, treści reklam i pomysłów na ich realizację;

• Tworzenie ofert handlowych, katalogów, prezentacji, landingów, postorder'ów, pop-up'ów, e-booków, newsletterów oraz handbook'ów;

• Pisanie mailingów sprzedażowych;

• Tworzenie treści artykułów sponsorowanych na portale informacyjne.

Nasze wymagania

Poszukujemy Copywritera, który:

• potrafi tworzyć treści reklamowe z uwzględnieniem technik neuromarketingu i marketingu perswazyjnego;

• posługuje się językiem korzyści;

• jest kreatywny w sposobie wzbudzenia zainteresowania u odbiorcy;

• interesuje się branżą health & beauty;

• może pochwalić się portfolio tekstów (artykuł sponsorowany, slogany reklamowe, opisy produktów);

• dobrze zna j. angielski (przynajmniej poziom B1/B2) a doskonale posługuje się j. polskim.

To oferujemy

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko oraz dużą swobodę działania;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, posiadanego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Pracę w kreatywnym zespole doświadczonych ludzi z branży reklamowej;

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie w realizacji celów;

  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • pakiet Multisport

Admad Limited to profesjonalna agencja Performace Marketingu. Dostarczamy kreatywne i skuteczne rozwiązania, które pomagają osiągać nawet najbardziej wygórowane cele biznesowe. Zbudowaliśmy znakomity zespół doświadczonych specjalistów. Łączy nas precyzja i konsekwencja. Dążymy do tworzenia innowacyjnego i twórczego zespołu, który przekracza granice technologii, wzornictwa i kreatywności.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy