Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter

BeardMan.plO firmie

  • aleja Kasztanowa 20/3, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BeardMan.pl

aleja Kasztanowa 20/3

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie tekstów, których celem jest wygenerowanie ruchu i sprzedaż: wpisów na blogi, opisów produktów, tekstów do serwisów zewnętrznych itp.

  • Optymalizowanie tekstów zgodnie z zasadami SEO

  • Tworzenie skutecznych treści do mailingów

  • Współpraca z grafikiem, agencją SEO, serwisami zewnętrznymi

  • Mierzenie efektów swojej pracy w Google Analytics

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w regularnym pisaniu tekstów do mężczyzn

  • Wiedza co należy zrobić, aby tekst sprzedał

  • Wiedza co należy zrobić, aby Google wyświetliło tekst w Top3

  • Dokładność i znajomość zasad polskiej interpunkcji i ortografii

  • Skuteczność w realizacji założonych celów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę

  • Świetną atmosferę w zespole, w którym każdy naprawdę lubi to, co robi

  • Dużą dozę samodzielności w działaniu

  • Dostęp do najnowszych narzędzi e-commerce

  • Stały rozwój kompetencji, dzięki zróżnicowanemu zakresowi obowiązków

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • słodycze

BeardMan.pl

BeardMan.pl

Jesteśmy sklepem internetowym, zajmującym się sprzedażą kosmetyków dla mężczyzn >> beardman.pl

Rośniemy szybko i dlatego szukamy ludzi, którzy dotrzymają nam kroku.

Jeśli lubisz to, co robisz, chcesz się rozwijać i tak jak my – nie przepadasz za korporacyjną rzeczywistością - poczujesz się u nas jak u siebie.

Przewiń do profilu firmy