Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter

Jumo Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 17 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie wartościowych treści zgodnych z SEO (teksty blogowe, wpisy FAQ, artykuły specjalistyczne, treści mailingowe, broszury, prezentacje, posty na media społecznościowe)

  • Tworzenie haseł reklamowych oraz sloganów promocyjnych, współtworzenie kreacji reklamowych

  • Tworzenie oraz wdrażanie strategii komunikacyjnych (komunikacja zewnętrzna)

  • Publikacja treści na stronie internetowej, zewnętrznych portalach i w mediach społecznościowych

  • Redakcja i korekta językowa treści marketingowych

  • Tłumaczenia dokumentacji produktowej

  • Wsparcie w bieżących działaniach marketingowych

  • Raportowanie i rozliczanie efektów z publikacji treści

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub licencjat (preferowane kierunki: Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, Marketing, PR, Twórcze Pisanie, Edytorstwo itp.)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w tworzeniu treści reklamowych / sprzedażowych

  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia angażujących tekstów w języku polskim

  • Znajomość zasad copywritingu oraz SEO copywritingu

  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi SEO (np. Google Search Console, Surfer SEO itp.)

  • Umiejętność tworzenia podstawowych materiałów graficznych będzie dodatkowym atutem

  • Wymagana znajomość angielskiego i / lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym - umożliwiającym swobodną komunikację mailową / przez telefon / wideo

  • Samodzielność na stanowisku, terminowość, dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole, chęć ciągłego rozwoju

To oferujemy

  • Praca w wymiarze pełnego etatu

  • Umowa o pracę

  • Karta żywieniowa

  • Szkolenia w Polsce i za granicą

  • Wydarzenia integracyjne

  • Praca w międzynarodowym zespole

  • Ergonomiczne stanowisko pracy

  • Własne miejsce parkingowe

  • Praca w niemieckiej firmie rodzinnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

JUMO GmbH & Co. KG jest producentem innowacyjnych urządzeń w zakresie pomiarów, sterowania i automatyki. JUMO to rodzinna firma, prowadzona już przez trzecie pokolenie, zatrudnia obecnie ponad 2 300 pracowników na całym świecie. Grupa JUMO obejmuje pięć oddziałów w Niemczech, 25 przedstawicielstw i ponad 40 biur na całym świecie. Innowacyjna gama produktów obejmuje cały szereg pomiarowy - od prostych czujników po kompletne zautomatyzowane rozwiązania dedykowane dla pomiarów temperatury, ciśnienia, analizy cieczy, przepływu, poziomu i wilgotności. Dziś firma JUMO jest światowym liderem wśród dostawców przemysłowych czujników temperatury.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje