Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter

Neon Shake Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Specjalista

Neon Shake to wrocławska agencja reklamowa, która w ciągu ostatnich lat z kilkuosobowej firmy rozwinęła się do trzydziestoosobowej agencji z nagrodami za duże kampanie realizowane w Polsce i za granicą dla takich marek jak Decathlon, Spotify, Europejski Fundusz Leasingowy, Ubisoft, Work Service, SkyCash, Remington, czy Western Union.

Copywriter

Numer referencyjny: C/2021

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie konceptów kreatywnych kampanii
  • Pisanie haseł, scenariuszy spotów video i radiowych oraz dłuższych tekstów
  • Współpraca z zespołem projektowym i podwykonawcami

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku copywritera
  • Kreatywność i umiejętność dobrego pisania udokumentowana w portfolio
  • Świetna znajomość polskich i światowych trendów reklamowych (zwłaszcza digital, SoMe, influencer marketing)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę na stałe w dynamicznie rozwijającej się agencji
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w dużych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet opieki medycznej

Ogłoszenie archiwalne